reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Ciaza?

Somememories

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Czesc kobietki!
przychodze z pewnym pytaniem,a wiec dwa dni przed owulacja uprawialam seks z moim facetem z koncem w srodku, bylo to 3 wrzesnia owulacje mialam 5. Od okolo 5-6 dni czuje sie dosc dziwnie,myslalam ze jest to spowodowane zblizajaca sie miesiaczka,ale patrzac sie na swoje odczucia co miesiac przed okresem cos mi nie pasowalo, jestem strasznie zmeczona(nie wazne co robilam) od 3 dni mam bol brzucha, nie jest on taki sam jak jak tuz przed okresem, zaparcia i gazy sa na porzadku dziennym,bola mnie piersi,przez cale dni mnie mdli, zdarzylo mi sie juz wymiotowac,zdarzyly sie zawroty glowy i jestem bardziej wyczulona na zapachy. Jestem 2 dni przed okresem, myslicie ze nie jest za wczesnie na objawy ciazy? Albo na robienie testu?

reklama

HappyBabyMama

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny taki przyrost bety w trzy dni niestety nie wróży nic dobrego. Beta w ciąży 24 h powinna urosnąć przynajmniej 70% najlepiej 100%. Bardzo mi przykro.
Sommer jak u ciebei?
Pamiętajcie tez ze jeśli beta jest niska to może być ciqza pozamaciczna. Wtedy wychodzi test i beta a niestety ciąża pozamaciczna. Częstym pierwszym objawem jest krwawienie.

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Testy owulacyjne robi się do momentu, kiedy pierwszy wychodzi pozytywnie i od tego momentu się działa przez +/- tydzień, po co robić te testy codziennie?

fiddlee

Miasto
Świebodzin
Rozwiązania
0
Testy owulacyjne robi się do momentu, kiedy pierwszy wychodzi pozytywnie i od tego momentu się działa przez +/- tydzień, po co robić te testy codziennie?
Tak się mówi, jednak mój lekarz kazał robić przynajmniej od 10dc do 20dc bo raz miałam owu w 14dc A raz w 18dc. A później takie cyrki :D no nic nie zrobię, bamboszenie jak najbardziej było w tym czasie więc nie pozostaje nic tylko czekać:D

Somememories

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny taki przyrost bety w trzy dni niestety nie wróży nic dobrego. Beta w ciąży 24 h powinna urosnąć przynajmniej 70% najlepiej 100%. Bardzo mi przykro.
Sommer jak u ciebei?
Pamiętajcie tez ze jeśli beta jest niska to może być ciqza pozamaciczna. Wtedy wychodzi test i beta a niestety ciąża pozamaciczna. Częstym pierwszym objawem jest krwawienie.
U mnie wszystko dobrze czekam na wizyte w poniedzialek. Ostatnio jak odebralam wyniki i omawialam je z moim lekarzem rodzinnym ktory specjalizuje sie tez w ginekologii z tego co mi mowila, to powiedziala ze wyniki sa bardzo dobre i przyrost jest okej, zadnych krwawien ani plamien nie mam, brzuch nie boli poza takimi najbardziej dokuczliwymi objawami jak straszne zmeczenie czy wymioty i mdlosci czuje sie ok. Nie nastawiam sie jakos bardzo pozytywnie na poniedzialkowa wizyte, bo wszystko moze mnie czekac,aczkolwiek tez nie nastawiam sie jakos bardzo negatywnie i nie lapie paranoi. Wszystko okaze sie na usg.

Ostatnia edycja:

HappyBabyMama

Rozwiązania
0
U mnie wszystko dobrze czekam na wizyte w poniedzialek. Ostatnio jak odebralam wyniki i omawialam je z moim lekarzem rodzinnym ktory specjalizuje sie tez w ginekologii z tego co mi mowila, to powiedziala ze wyniki sa bardzo dobre i przyrost jest okej, zadnych krwawien ani plamien nie mam, brzuch nie boli poza takimi najbardziej dokuczliwymi objawami jak straszne zmeczenie czy wymioty i mdlosci czuje sie ok. Nie nastawiam sie jakos bardzo pozytywnie na poniedzialkowa wizyte, bo wszystko moze mnie czekac,aczkolwiek tez nie nastawiam sie jakos bardzo negatywnie i nie lapie paranoi. Wszystko okaze sie na usg.
I co wiesz już coś?

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry