reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Mama Kubusia❤️

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Lipiec 2022
Postów
57
Hejka wszystkim.
Jestem tutaj nowa i mam nadzieje że mogę liczyć na wasze wsparcie.
Zaczęliśmy się starać z chłopakiem o dziecko. Okres miałam 24 czerwca a dni płodne od 8 lipca owulacje miałam 11 lipca. Przez wszystkiego dni kochaliśmy się bez zabezpieczenia.
Kilka dni temu strasznie bolał mnie brzuch jak na okres ale okresu nie było. Kilka dni później odczułam straszny ból pleców i głowy oraz dziwne uczucie w sutkach. Do tego jestem strasznie senna. Wiem że większość z was powie że przez pogodę ale nigdy mi się tak nie zdarzało. Dzisiaj zrobiłam test i wyszedł negatywny ale to mój błąd bo za szybko się chyba z tym testem pośpieszyłam. Dodam do tego że 11 lipca tak jak pisałam miałam owulacje potwierdzona przez ginekologa.
Jak myślicie dziewczyny udało się zafasolkować czy nie bardzo?
 
reklama
Takich pytań na tym forum było już tysiące i za każdym razem odpowiedź jest jedna - mogło się udać, a mogło się nie udać. Zrób test za 4-5 dni i się przekonasz.
Wiem z doświadczenia, że w trakcie starań nagle mamy wszystkie dziwne objawy, których nie mieliśmy nigdy wcześniej. U mnie też tak było, przed staraniami okres jak w zegarku, żadnego bólu piersi, żadnego zmęczenia. A w trakcie starań, co cykl to nowe objawy. Za to w tym w którym się udało, objawów zero...
Ciążowe objawy jak zmęczenie czy nudności pojawiają się tak naprawdę dopiero w okolicy 5-6 tyg, a nawet później.
Trzymam kciuki żeby się udało ale dla własnego zdrowia psychicznego radzę nie doszukiwać się objawów.
 
Zaczekaj spokojnie z testowaniem 😊 wiem, ze łatwo powiedzieć, ale to jest najlepsze wyjście. Ja jestem w 3 ciąży i za każdym razem najwiecej ‚ciążowych’ objawów i pewności, ze się udało miałam wtedy, kiedy w ciąży nie byłam. A za każdym razem jak zaszłam, to nie miałam ich wcale 😜 jak się bardzo chce, to objawy się same pojawiają nawet jak ciąży nie ma. trzymam kciuki!
 
Hejka wszystkim.
Jestem tutaj nowa i mam nadzieje że mogę liczyć na wasze wsparcie.
Zaczęliśmy się starać z chłopakiem o dziecko. Okres miałam 24 czerwca a dni płodne od 8 lipca owulacje miałam 11 lipca. Przez wszystkiego dni kochaliśmy się bez zabezpieczenia.
Kilka dni temu strasznie bolał mnie brzuch jak na okres ale okresu nie było. Kilka dni później odczułam straszny ból pleców i głowy oraz dziwne uczucie w sutkach. Do tego jestem strasznie senna. Wiem że większość z was powie że przez pogodę ale nigdy mi się tak nie zdarzało. Dzisiaj zrobiłam test i wyszedł negatywny ale to mój błąd bo za szybko się chyba z tym testem pośpieszyłam. Dodam do tego że 11 lipca tak jak pisałam miałam owulacje potwierdzona przez ginekologa.
Jak myślicie dziewczyny udało się zafasolkować czy nie bardzo?
Identyczne objawy mialam po okresie plodnym, owu niepotwierdzona, 1 dzień spoznienia @ , test negatywny i @ brak... takze na tym etapie czekaj cierpliwie na odpowiedź albo idz na betę, 10 dni po - odpowie Ci zgodnie z prawdą.
 
reklama
Do góry