reklama

Ciąża?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Qluseczka, 26 Październik 2015.

1. Qluseczka

Qluseczka Początkująca w BB

Witam, zarejestrowalam sie tutaj specjalnie zeby zadac to pytanie, poniewaz nie wiem czy wmawiam sobie pewne objawy czy poprostu bede mamusia :) Otoz, moje pytanie czy takie objawy jak np. biegunka, zaparcia, dziwne bole w podbrzuszu (nigdy wczesniej nie mialam takich), rwace, dzisiaj jedzac mojego ulubionego paczka stwierdzilam ze jest strasznie slodki, gdzie wczesniej tego nie zauwazylam. No i czesto korzystam z toalety co wydaje mi sie ze nie wystepuje na poczatku ciazy.. Powinnam dostac okres 5 dni temu, mam wrazliwe piersi no i pojawil sie tradzik. Moze to okres? Jak myslicie. wspomne ze kochalam sie z chopakiem bez zabezpieczenia, ponioslo nas i zrobilismy to bez zabezieczenia jeszcze raz po tym kiedy skonczyl..

2. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Uwieeelbiam takie pytania, od razu mój dzień staje się piękniejszy :-D:-D:-D

Tak, to ciąża!

Nie, to nie ciąża!

A jak już wybierzesz sobie odpowiedź, która Ci pasuje, idź do apteki, kup test, zrób i wróć się pochwalić.
    Ewentualnie idź do przychodni, zrób test z krwi i jak wyżej - wróć się pochwalić.

3. reklama
  4. stokrotka

stokrotka Fanka BB :)

Lubie to! :-D

Tez proponuje kupic test i sie dowiedziec, a potem do lekarza ;)

Poleć forum