reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąże bliźniacze 2021-2022

reklama
Ciekawe czy przybędzie tu jeszcze trochę mam 🙂
Odkąd wyszłam ze szpitala to dużo odpoczywam. Zrobię obiad, idę spać. Coś tam ogarnę w chacie, idę spać.
Na szczęście mam pracę, którą w większości mogę wykonywać w domu.
Masz już wybrany wózek? 😄
Myślałam o Bumbleride Indie Twin, ale muszę zrobić jakies zestawienie tych wózków bo zupełnie nie ogarniam czym one się różnią 😅
 
Hej dziewczyny, byłam na USG w czwartym tygodniu widać było jeden pęcherzyk ciążowy i jeden żółtkowy po dwóch tygodniach pojawił się drugi pecherzyk żółtkowy.. nic moja ginekolog nie powiedziała jeszcze bo cały czas nie ma bicia serca i twierdzi że być może ciąża jest wcześniejsza ... Czy ktoś miał taki przypadek? Jestem przerażona .
 
U nas również ciąża bliźniacza, 11 tydzień i 3 dni:) mamy 13nasto miesięcznego syna, bardzo liczyliśmy na ciążę podwójną, udało się!
 
Do góry