reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe Kłopociki

reklama
Dziewczyny czy wy też jesteście takie nerwowe w ciąży. Ja jestem jednym wielkim kłębkiem nerwów, wszystko mnie złości i drę się na wszystkich bez powodu. Potem mam wyrzuty sumienia, a najbardziej to mi szkoda oczywiście fasolki, ale też moich chłopaków bo obrywa im się czasem zupełnie bez powodu, a głos mi się jakoś zrobił taki donośny że ho ho.
 


Hej chiara1 muszę Ci powiedzieć, że ja też jestem nerwowa w ciąży. Czasami to wkurzam sie o byle co i obrażam. A do tego raz się śmieję a za 5minut płaczę bo akurat "mój" coś sobie zażartował a ja wzięłam to na poważnie... Mój facet to czasami już nie może ze mną wytrzymać... :-D Jest mi przykro z tego powodu bo zazwyczaj wszyskie moje humorki odbijają się na moim kochanym misiaczku...

 
A ja to jestem rozczepana: zapominam płacić w sklepie, rozypuję wszystko w kuchni jak coś próbuję zrobić, potykam się o własne nogi...tragedia.
 
Hej dziewczyny... ;-)
Mam do was pytanie: czy któraś z was miała może grzybice pochwy podczas ciąży???
Moja kumpela jest w 25tyg ciąży i ma ten problem od 9tyg ciąży... :szok:
Ja na szczęście jeszcze nie mam takiego problemu :tak: ale chciałabym wiedzieć czy można sobie z tym poradzić jakimiś domowymi sposobami albo jak temu zapobiegać-wiem, że należy spożywać produkty mleczne-dużo kefirów itd.
POZDRAWIAM!!! :-)

 
Cześć dziewczyny!
Co do kłopocików ciążowych to mam chyba wszystkie możliwe objawy ciąży:-(.
Mdłości, wymioty, złe samopoczucie, nerwowość, ból podbrzusza i piersi(ale powoli mija!:-))drażliwość, zachcianki, częstrze oddawanie moczu... i tak już od prawie dwóch miesięcy. mam tylko nadzieję, że te moje "cierpienia" wynagrodzi mi moja kruszynka!!:-)
 
Hej dziewczyny... ;-)
Mam do was pytanie: czy któraś z was miała może grzybice pochwy podczas ciąży???
Moja kumpela jest w 25tyg ciąży i ma ten problem od 9tyg ciąży... :szok:
Ja na szczęście jeszcze nie mam takiego problemu :tak: ale chciałabym wiedzieć czy można sobie z tym poradzić jakimiś domowymi sposobami albo jak temu zapobiegać-wiem, że należy spożywać produkty mleczne-dużo kefirów itd.
POZDRAWIAM!!! :-)
Ja kiedys miałam nadżerke, w zwiazku z czym bardzo czesto miałam rozne infekcje i lekkie grzybice pochwy. Uzywałam wtedy krem/masc Clotrimazolum, ok 5zł kosztuje i mi pomagał, a czasem lekarz zapisywał mi tabletki dopochwowe tez Clotrimazolum, ok 10zł. Mysle ze ten krem mozna spokojnie uzywac w czasie ciazy, ale nie jestem pewna, wiec niech kolezanka zapyta lekarza najlepiej albo w aptece niech sprawdzi ulotke z farmaceutką. Do tego niech nie uzywa zwyklego mydła czy zelu najlepiej, tylko delikatne płyny do higieny intymnej, sa takie specjalne dla kobiet w ciazy.
 
Co do tego Clotrimazolum w ciaży to ja jestem nie przekonana...trzeba się zapytać. Jak ja ostatnio coś załapałam to zapisała mi jakieś globulki, a że niewiadomo było czy jestem już w ciaży to jakieś takie nieszkądzące ale nazwy nie pamiętam.
 
Clotrimazolum można stosować w ciaży tylko po konsultacji z lekarzem!
Z domowych sposobów można sobie zaaplikować jogurt naturalny dowcipnie.:-p
 
reklama
Słuchajcie dziewczyny moja kumpela już miała wszystkie leki jakie tylko są możliwe na tą grzybice, ale jak już jej trochę przejdzie to grzybica znowu wraca... Używała maści Clotrimazolum i to jej pomaga na swędzenie i pieczenie ale to są przecież tylko objawy zewnetrzne... Miała też tabletki dopochwowe Natamycyna ale też troche ma spokój i za jakiś czas znowu wszystko wraca... :-(

 
Do góry