reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe linki + sprzedam/kupię/zamienię (tylko lipcówki 2012)

reklama
Mam do :-)oddania:-) 6 puszek 400gramowych Nutramigenu. Mój chłopak jedzie w piątek do PL, więc mógłby to zabrać ze sobą, bo szkoda żeby sie zmarnowalo. Jesteśmy z Krakowa i tam by to było do odebrania, bo przesyłka chyba by wyszła drogo, chyba że pokrylaby to osoba zainteresowana :tak::-):-)


Wiecej info na priv.
 
[h=5]Czy któraś z Was chciałby lub zna kogoś, kto chciałby odkupić od nas dużą paczkę
(96szt) pampersów activ baby 3 w promocyjnej cenie? :) i z dowozem na terenie Lublina? ;D Marcela mi wyrosła a dostaliśmy od teściów, nie wiem tylko ile by trzeba dać za przesyłkę..[/h]
 
Zanim wystawię wózek na portalach sprzedazowych zapytam Was, może któraś będzie chciała mojego maclarena questa, kolor brąz z różem (coffe brown+pink). Wózek kupiony w czerwcu 2010 r, od roku nie uzywany. Jak by co piszcie PW.
 
Do góry