reklama

Ciekawa książka dla 9 latki - POMOCY :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w 2002 roku' rozpoczęty przez Mandragora1, 15 Listopad 2011.

1. Mandragora1

Mandragora1 Zaciekawiona BB

Hejka - polećcie mi proszę ciekawą książkę dla mojej 9 letniej córki , taki prezent chciałaby widzieć pod choinką , a książkę opisała mi tak ; " ma być o dzieciach albo z dziećmi , napisana małymi literami , śmieszna , a obrazki mają nie być kolorowe " - nie mam pomysłu na taką książkę może coś mi doradzicie - liczę na Waszą pomoc :)

2. anaklim

anaklim Fan(ka)

Mandragora - mój 9 letni syn jest na etapie "Artemisa Fowla" - bohaterem jest irlandzki nastolatek i wróżka - kapitan Holly Nieduża, krasnal - kleptoman Mierzwa Grzebaczek, komendant SKR Juliusz Bulwa i niezwykle mądry centaur Ogierek. Ja przeczytałam już 6 tomów, Kajetan właśnie jest w połowie czwartego. Bardzo fajna akcja, dość specyficzne poczucie humory, ciekawie skonstruowany świat wróżek. To zależy co lubi czytać Twoja córka - oczywiście. My mamy za sobą "Mikołajka", "Pana Samochodzika", "Harrego Pottera" i "Koszmarnego Karolka".

3. reklama
  4. wampi

wampi ..::..::..::..

Ja nie pomogę, bo moja córa obecnie jest na etapie baśni, legend i podań polskich oraz wszelkich encyklopedii, książek o dinozaurach, rycerzach, smokach, zwierzętach i kosmosie.

5. martynakk

martynakk Początkująca w BB

Ostatnia edycja: 25 Kwiecień 2013
  6. wiola20121119

wiola20121119 Fanka BB :)

czytała Dzieci z Bullerbyn?

7. olinddaaa87

olinddaaa87 Początkująca w BB

Poleć forum