reklama
  • Jerzego Owsiaka poznałam wiele lat temu i miałam okazję spędzić z nim kilka fantastycznych godzin. To piękny, mądry i dobry człowiek. Jestem ogromnie wzruszona, że dzisiaj na Forum tyle z Was wypowiadało się tak bardzo pozytywnie na jego temat. Bardzo dziękuję jemu za to co robi pommo ataków i całego brudu, który na niego wylewają różne osoby i bardzo dziękuję Wam, że jesteście po dobrej stronie mocy. <3 Anna Ślusarczyk Dziękuję za to co robisz. LINK

Ciekawa książka dla 9 latki - POMOCY :)

Od
28 Październik 2011
Miasto
Orle
Odpowiedzi
0
Hejka - polećcie mi proszę ciekawą książkę dla mojej 9 letniej córki , taki prezent chciałaby widzieć pod choinką , a książkę opisała mi tak ; " ma być o dzieciach albo z dziećmi , napisana małymi literami , śmieszna , a obrazki mają nie być kolorowe " - nie mam pomysłu na taką książkę może coś mi doradzicie - liczę na Waszą pomoc :)

reklama
Od
5 Styczeń 2008
Miasto
Ireland
Odpowiedzi
0
Mandragora - mój 9 letni syn jest na etapie "Artemisa Fowla" - bohaterem jest irlandzki nastolatek i wróżka - kapitan Holly Nieduża, krasnal - kleptoman Mierzwa Grzebaczek, komendant SKR Juliusz Bulwa i niezwykle mądry centaur Ogierek. Ja przeczytałam już 6 tomów, Kajetan właśnie jest w połowie czwartego. Bardzo fajna akcja, dość specyficzne poczucie humory, ciekawie skonstruowany świat wróżek. To zależy co lubi czytać Twoja córka - oczywiście. My mamy za sobą "Mikołajka", "Pana Samochodzika", "Harrego Pottera" i "Koszmarnego Karolka".

wampi

..::..::..::..
Od
18 Wrzesień 2009
Odpowiedzi
0
Ja nie pomogę, bo moja córa obecnie jest na etapie baśni, legend i podań polskich oraz wszelkich encyklopedii, książek o dinozaurach, rycerzach, smokach, zwierzętach i kosmosie.

reklama
Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test