reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciekawe linki

Oj dzieczyny dziewczyny,nie łapcie za słówka....
A co do gry na fortepianie to nie wymaga az takich nadzwycajnych zdolności,no chyba ,ze masz jakies konkursy typu Chopinowski na koncie to chapeau bas. Ja jestem po szkoe muzycznej i akademii,grałam na wielu instrumentach ,wszystko jest dla ludzi i na pewno picie takiego czy innego mleka nie ma na to wpływu:):)

Marcelinko,a ty mnie kochana źle chyba przeczytałaś. Nie porównywałam mleka do kanapek tylko wskazywałam na roznice miedzy jakościa MLEK i osobno miedzy jakością KANAPEK. Porownywanie mleka do kanapki bylo by nie logiczne. A kanapki posł€zyły jedynie jako zobrazownie,przykład i tyle.

Ale nie ma co tego ciagnąć i sie sprzeczać. Kazda ma z pewnoscia swoje racje i do nas należy wybór co dajemy a czego nie.

Buźki dla Was:)

Dobrze,że mamy róznice zdań. Bez tego by było nudno,nie?
 
reklama
dobrze już dobrze
532.gif
:-D
 
Natt, chopinowskie - nie, ale wojewódzkie i owszem:).
Niby nie wymaga, ale po kilku solidnych latach nauki to nie gra się 'wlazł kotek na płotek' ;). Zresztą dlatego przestałam, nie łapałam dłonią więcej niż oktawa+1, a to nie wystarczało na jeszcze trudniejsze utwory. Może przez mleko krowie moje ręce mi odpowiednio nie urosły:| :D
 
reklama
Do góry