reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia - co myślicie?

Dołączył(a)
27 Luty 2023
Postów
10
Do okresu zostało mi jakieś 4/5 dni i odrazu miałam taki cień cienia na teście paskowym - czy te testy są wiarygodne?
20230419_105519.jpg
20230419_105557.jpg
 
reklama
Ja 6 dni przed spodziewaną miesiączka miałam taka kreseczkę. Nie chciałam się cieszyć do przodu i założyłam, że to może błąd ale była to druga kreska i ciąża :) powtórz sobie nawet jutro rano jeśli nie jesteś cierpliwa :)
 
Ja taka ledwo widoczna miałam przy pierwszym teście, że tak naprawdę tylko ja ją widziałam. powtorzylam po tygodniu, już była lepiej widoczna. a po 4 dniach już wyszła mocna krecha z popołudniowego moczu
 
Dziękuję wam za odpowiedzi, test nie był wykonany z pierwszego moczu (jakoś ok południa). Jutro rano powtórzę albo poczekam na dzień miesiączki i wtedy już nie powinnam mieć wątpliwości. Bardzo bym chciała żeby to była rzeczywiście druga pozytywna kreska.😘😘
 
Dziękuję wam za odpowiedzi, test nie był wykonany z pierwszego moczu (jakoś ok południa). Jutro rano powtórzę albo poczekam na dzień miesiączki i wtedy już nie powinnam mieć wątpliwości. Bardzo bym chciała żeby to była rzeczywiście druga pozytywna kreska.😘😘
albo idź na bete. beta prawdę powie :)
 
Dziękuję wam za odpowiedzi, test nie był wykonany z pierwszego moczu (jakoś ok południa). Jutro rano powtórzę albo poczekam na dzień miesiączki i wtedy już nie powinnam mieć wątpliwości. Bardzo bym chciała żeby to była rzeczywiście druga pozytywna kreska.😘😘
jak powtórzysz z porannego, powinna być lepiej widoczna. trzymam kciuki :) i dawaj znać!
 
reklama
Dziękuję, byłaby to pierwsza ciąża 😍 ale też nie chce sobie robić za bardzo nadzieji. Dam znać na pewno.
moja pierwsza. i pierwszy test jak wyszedł taki cień cienia, to nie chciałam uwierzyć. dopóki beta mi nie wyszła z krwi, nie wierzyłam, a tak naprawdę przy usg dopiero uwierzyłam, jak serduszko zabiło. zresztą dalej mam dni, że nie wierzę 🙈
 
Do góry