reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cien cienia na tescie

klaudia16

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Listopad 2023
Postów
56
Hej dziewczyny zacznę od tego ze jestem 11 dni po tym jak wyszedł mi pozytywny test owulacyjny , stosunek był dzień przed, w dzień w który wyszedł pozytywny , w kolejny oraz 2 dni później, od 6 do po robie testy ,dzisiaj rano na tescie bobo plytkowym nie wyszło nic , na strumieniowym pink popołudniu ( nie pilam z bym dużo) widzę cien cienia albo sobie coś wkręcam, czy któraś z was też tak widzi ? Dodać że od 3 dnia po owulacji mam nabrzmiale piersi i mnie bolą, oraz od paru dni podbolowa mnie brzuch ,niby na okres ale nie do końca, ten bol jakiś taki trochę inny , jutro rano naprwno powtórzę test oraz jeżeli coś wyjdzie pójdę na krew ,ale chciałbym poprostu zapytać czy tylko sobie coś wkręcam i to poprostu testowa , wczesniej zawsze byla biel wizira 🤣😊
20240317_163646.jpg
20240317_163614.jpg
 
reklama
Hej dziewczyny zacznę od tego ze jestem 11 dni po tym jak wyszedł mi pozytywny test owulacyjny , stosunek był dzień przed, w dzień w który wyszedł pozytywny , w kolejny oraz 2 dni później, od 6 do po robie testy ,dzisiaj rano na tescie bobo plytkowym nie wyszło nic , na strumieniowym pink popołudniu ( nie pilam z bym dużo) widzę cien cienia albo sobie coś wkręcam, czy któraś z was też tak widzi ? Dodać że od 3 dnia po owulacji mam nabrzmiale piersi i mnie bolą, oraz od paru dni podbolowa mnie brzuch ,niby na okres ale nie do końca, ten bol jakiś taki trochę inny , jutro rano naprwno powtórzę test oraz jeżeli coś wyjdzie pójdę na krew ,ale chciałbym poprostu zapytać czy tylko sobie coś wkręcam i to poprostu testowa , wczesniej zawsze byla biel wizira 🤣😊Zobacz załącznik 1619992Zobacz załącznik 1619993
Przebija się cień. Wygląda na pozytyw o ile został poprawnie test wykonany i nie jest zalany
 
Jakiej firmy test owulacyjny robiłaś? Jestem teraz na etapie testowania owulacji i testy negatywne, a jutro powinna wystąpić owulacja..
 
Hej dziewczyny zacznę od tego ze jestem 11 dni po tym jak wyszedł mi pozytywny test owulacyjny , stosunek był dzień przed, w dzień w który wyszedł pozytywny , w kolejny oraz 2 dni później, od 6 do po robie testy ,dzisiaj rano na tescie bobo plytkowym nie wyszło nic , na strumieniowym pink popołudniu ( nie pilam z bym dużo) widzę cien cienia albo sobie coś wkręcam, czy któraś z was też tak widzi ? Dodać że od 3 dnia po owulacji mam nabrzmiale piersi i mnie bolą, oraz od paru dni podbolowa mnie brzuch ,niby na okres ale nie do końca, ten bol jakiś taki trochę inny , jutro rano naprwno powtórzę test oraz jeżeli coś wyjdzie pójdę na krew ,ale chciałbym poprostu zapytać czy tylko sobie coś wkręcam i to poprostu testowa , wczesniej zawsze byla biel wizira 🤣😊Zobacz załącznik 1619992Zobacz załącznik 1619993
Widać :) Leć jutro na betę jak masz możliwość :)
 
Widać :) Leć jutro na betę jak masz możliwość :)
Powiedz mi czy to możliwe że rano było biało a popołudniu już nie ,bo czułość obu była 10 , juz mnie raz oszukał test pik z tym ze wtedy ta kreska 2 była od razu i później znikła, a ta pojawiła się po jakiś 2 min i jest caly czas ,nie wiem co myśleć
 
Powiedz mi czy to możliwe że rano było biało a popołudniu już nie ,bo czułość obu była 10 , juz mnie raz oszukał test pik z tym ze wtedy ta kreska 2 była od razu i później znikła, a ta pojawiła się po jakiś 2 min i jest caly czas ,nie wiem co myśleć
Nie wiem, na tym na zdjęciu widzę cień, więc wątpliwości rozwieje beta HCG z krwi.
 
reklama
Do góry