reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CISNIENIE KRWI

Sumko a co twoj GIN na mowi na temat twego cisnienia??? moj zaczal mnie straszyc ty m zatruciem , w rezultacie tak sie wystraszylam ze cos moze byc nie w porzadku ze boje sie wziac do ust cos slodkiego no te sol.... :( ty prowadzisz jakas diete lub masz jakies leki na obnizenie cisnienia???

reklama
sumka, ciekawe cisnienie heh
u mnie tym razem 120/60 dla mnie to jakies niebotyczne, ale gin mowil, ze idealne wiec luz
bo juz pisalam ze u mnie to tam norma byla 100/60 i tego typu numery:)

Magdziu mojemu lekarzowi nie podoba sie moje cisnienie. Muszę codziennie mierzyć i kontrolować, bo w III trymestrze następuje wzrost. Diety nie stosuję ale tak jak wcześniej pisałam sól tylko potasowa, cukier sama ograniczam dzięki postom kolerzanek z BB i od dwóch dni słodyczowy pościk. Mam dużo odpoczywać, piję dużo wody i na razie nie puchnę. Byłam u gina dzisiaj więc umówił mnie za 3 tygodnie na konsultację u specjalistki od kobiet w ciązy z wysokim ciśnieniem. I koniecznie kazał mi iść do okulisty i zbadać dno oka.
Na pocieszenie napisze tylko że w pierwszej ciąży miałam ciśnienie dużo wyższe 190/100 i wszystko było ok ale trzeba bardzo uważać ;D

Wow dziewczyny dorwałam od znajomego ciśnieniomierz!!! Rewelka ... i co najgorsze po mierzeniu wynika że mam nerwicę jak wchodzę do gabinetu.. Bo w domciu bez emocji, na luzie ciśnienie normowe... A ja tyle strachu się najadłam że coś się może stać dzidzi.... :(

Madziu to tak jak ja, w gabinecie 110/ 70 w domu 95/60 i tak jest zawsze ale chyba powinnam sie cieszyc :)

ja tez tak mam!!! ostatnio u gina podskoczylo mi do 148/87, a normalnie mam normalne ;) - 100/70
ale moja pani dr twierdzi ze tak bywa, jak sie czlowiek zestresuje i jesli tylko to pierwsze jest takie wysokie to własnie typowo od stresu :o

Ups: mała pomyłka ;) niech nikt nie próbuje.....
chciałam żeby mi migotało a tu wcisnęłam i wyszło jako stronka inernetowa :-[
Ale ze mnie gapa

reklama
Do góry