reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Witajcie dziewczyny...:)
Justka niestety nie mam zielonego pojęcia jak to jest z laparoskopią...
Palu niestety nie wiem nic na temat infekcji...
nanusia to całkiem niedużo...a skąd jesteś?
 
reklama
dzieki dziewczyny za odp. Jestescie kochane. Ja znow mam ze swoim spiecia. DObrze, ze nie musze sie przytulac..
wszystko juz robilam na te infekcje i nic nie pomaga:/
A byłaś u lekarza? Może jakiś antybiotyk by Ci pomógł.

Witam się niedzielnie:) Wczoraj wieczorem przyszła niespodziewanie @ a w nocy to już się na maxa rozkręciła. Nie wiecie może czy z @ zrobią laparoskopie? Bo ja mam mieć ją jutro.
Przykro mi z powodu @,a jeśli chodzi o laparoskopie to nie pomogę bo nie mam pojęcia na ten temat
 
Witam się niedzielnie:) Wczoraj wieczorem przyszła niespodziewanie @ a w nocy to już się na maxa rozkręciła. Nie wiecie może czy z @ zrobią laparoskopie? Bo ja mam mieć ją jutro.
Justkaaa z tego co wiem to laparoskopii nie robią podczas @:no: U mnie lekarz od razu powiedział że jest to warunek nr1:tak: ale też nie wiem w jakim celu masz ją mieć

nanusia no to dla mnie trochę za daleko...:)
ale na razie jeszcze wierzę, że może bez tego się uda...

Ja tak mocno za Ciebie zaciskam kciuki że na pewno sie uda:tak::tak::tak:
Nanusia jak się czujesz?
co u wszystkich dziewczynek???:rofl2:
 
w invicie w GD samo iui kosztuje 500zł ale dochodza monitoringi i badania wiec wychodzi 1000zl...ja wlasnie mam plodne dni wiec sie tulimy hehehe...a noz widelec cos zaskoczy...
 
Justkaaa- nie możesz mieć @ podczas laparoskopii i najlpeiej też być przed owulacją...Ja mam mieć laparo w środę i ginka bardzo pilnowała, żebym była po @ a przed owulką...
 
andzia25 jutro ide do jakiegos miastowego gina. Ale i tak sobie sama zapodalam leki bo cipicy mozna dostac;/ czytalam na innym forum, ze laski w ciazy bardzo czesto zapadaja na takie infekcje i pecherza i jakis grzybek i biora normalnie leki. A u mnie to jest, ze albo jestem albo nie i sobie dałam cos:)
aha Wikulaa powodzenia na laparo. Ja sie boje jakos tego zabiegu.. Chociaz nie bardziej sie boje znieczulenia ogolnego:) jak sie teraz nie uda to bede musiala sie zapisac na ten zabieg
 
w invicie w GD samo iui kosztuje 500zł ale dochodza monitoringi i badania wiec wychodzi 1000zl...ja wlasnie mam plodne dni wiec sie tulimy hehehe...a noz widelec cos zaskoczy...

Kochana za Ciebie też bardzo mocno trzymam kciuki:tak:&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Oby przytulanki były owocne&&&&&&&&&&&&
Palu a kiedy masz mieć @ ?
Wiluka z tego co ja słyszłam to jeśli chodzi o drożność jajowodów to zaleca sie przed owulką, jeśli są jakieś inne podejrzenia to dc zabiegu nie ma znaczenia:tak: Tak mi 2 ginów mówiło...ale pewnie co lekarz to inna opinia ;-)
 
reklama
Do góry