reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Cześć dziewczyny. Nie wiem czy któraś mnie pamięta jeszcze z weteranek [emoji4]


Aneczek witaj! Co u Ciebie?
Widzę ze spotkała Cię tragedia tak jak i mnie. Mój tato zmarł nagle w styczniu prawie że na moich rękach...


Z lepszych wieści...

Po 5 latach starań w tym stymulacji po których został mi nadmiar hormonów z którymi mój organizm nie mógł sobie poradzić. Zaszłam w ciążę [emoji2] bliźniacza... dwuowodniowa dwukosmówkowa mam pod serduszkiem dwie Księżniczki.

W listopadzie minęło 5 lat od starań gdzie nastawieni byliśmy w styczniu na in vitro cały protokół. .. ale leczenie tarczycy u męża dało skutki szybciej niż myśleliśmy....I tak oto będziemy rodzicami.[emoji4][emoji4][emoji4]
To już 30 tydzień wiec jeszcze 6 tygodni [emoji6]


Pozdrawiam i trzymam za Was wszystkie kciuki

eiktkw7i1lgslap3.png
 
reklama
Lolcia, dziękuję bardzo. Piotruś jest z nami od dwóch tygodni.

Patuśka, wielkie gratulacje! Podwójne szczęście chyba wynagrodziło Wam wszystkie te miesiące oczekiwania. Przyjmij moje kondolencje. Jakoś tak dziwnie ten świat jest ułożony, że jedno życie musi ustąpić miejsca kolejnemu.

Betina, gratulacje!

Widzę same nowe nicki. "Stare" Dziewczyny pouciekały.

Pozdrowienia Kochane!
 
Cześć dziewczyny. Czy ktoś mi powie czy mogę łączyć bromergon z ziolami ojca sroki nr 3? Mam cykle bezowulacyjne. Pecherzyki rosną i nie chce pękać. Bromergon biore pol roku po 2 tabletki na zbicie wysokiej prolaktyny. Chcialam pomóc ziolami ale czy sobie nie zaszkodze??
 
agatsw naprostszym sposobem na pekniecie pecherzykow jest podanie zastrzyku np Ovitrelle
u mnie podzialalo dwukrotnie : - )
 
reklama
hej dziewczyny..mam do was pytanie..czy ktoras z was krwawila pomiedzy miesiaczkami podczas stosowania acardu? ja go odstawilam 4 dni temu bo co go wzielam to na drugi dzien krwawienia..normalnie to okres mialam co ok 33dni..teraz bralam acard 2 cykl i teraz to nie wiem czy akard mogl mi skrocic cykle do 27-28 dni? a moze magnez z b6 co bralam albo zelazo? od 2 mcy biore vitaminy i suplementy...ale owulacja zostala 21go dc wiec z ciazy nici pewnie przy takiej krotkiej fazie lutealnej...teraz to w sumie nie wiem czy mam okres od 6go dpo czy to bylo krwawienie implantacyjne tylko sie tak ciagni9e powolij bo mialam ten acard te dwa miesiace...? takie bardzo delikatne krwawienia mam ciagle i po stosunkach tez:(
 
Do góry