reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Na usg nie bylo niczego widac, a tak ogolnie? Potwierdzila ciaze?

Ginka powiedziała, że endo jest ciążowe...ale ja jestem dopiero 11-12 dpo, więc nie ma takiej aparatury, która by potwierdziła ciąże...na razie tylko wysokość bHCG świadczy o tym, że się udało...Mam nadzieję, że wszystko będzie ok i 22lutego zobaczę fasolinkę....
Jutro też zrobie betę...zobaczę czy przyrasta...jeśli tak, to spokojnie poczekam na kolejną wizytę...
 
Ginka powiedziała, że endo jest ciążowe...ale ja jestem dopiero 11-12 dpo, więc nie ma takiej aparatury, która by potwierdziła ciąże...na razie tylko wysokość bHCG świadczy o tym, że się udało...Mam nadzieję, że wszystko będzie ok i 22lutego zobaczę fasolinkę....
Jutro też zrobie betę...zobaczę czy przyrasta...jeśli tak, to spokojnie poczekam na kolejną wizytę...
Myslalam, ze jestes dalej... W takim wypadku faktycznie nic wiecej nie mogla powiedziec.
W takim razie trzymam kciuki za nastepna bete!:tak:

A mowila jakie grube jest endo?
 
hoope no to świetne wieśći może dziewczynkabędzie?!:-) aby zdrowe! a jak ropbiła Ci badanie to nie mówiła że macica rozmulchniona i powiększona? jakie masz endometrium?palpitacyjnie może wyczuc ciąże, ale pewnie nie taką wcześniutką, tu faktycznie tylko beta, masz rację jutro zrób druga upewnisz się czy prawidlowo przyrasta! No to spokojnej i zdrowej ciąży!
 
wyczytalam na necie ze czasami luteina moze spowodowac wczesne poronienie jak sie ja odstawi
a ja ja mam brac przez 7 dni przed spodziewana@
zastanawiam sie czy wogole ja musze brac bo w poprzednich ciazach jej nie bralam i sie utrzymaly.
co myslicie? poradzcie cos :-(
 
reklama
wyczytalam na necie ze czasami luteina moze spowodowac wczesne poronienie jak sie ja odstawi
a ja ja mam brac przez 7 dni przed spodziewana@
zastanawiam sie czy wogole ja musze brac bo w poprzednich ciazach jej nie bralam i sie utrzymaly.
co myslicie? poradzcie cos :-(
ja bym zaufala lekarzowi, bo skoro będziesz ją brała do samej @ to nie zaszkodzi, bo nie odstawisz jej jak będziesz w ciąży!
 
Do góry