reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Tak jak obiecałam wpisuję wynik- 330!!!! huraaaa- przyrasta:tak::tak::tak:

Beatka78 mi się udało, że przy moim poronieniu wszystko się samo oczyściło, a ginka po wszystkich badaniach stwierdziła, że najprawdopodobniej przyczyną był za niski progesteron, dlatego też teraz jadę na lutce cały czas, od pozytywnego wyniku nawet 3 razy dziennie po 1 tabletce po konsultacji telefonicznej.
 
Niby nie jest duzo podwyzszona, ale pamietaj ze norma dla staraczek to 15! .




wiesz co pierwsza słyszę....Norma jest od 1,39 do 24,20 i tyle co juz badan robiłam i z poczatku moich staran i nawet teraz 2 razy nigny mi nic takiego lekarz nie powiedział. W sierpniu miałam 13,30 a w pażdzierniku 19,84 i lekarka powiedziła że jest idealna. Jako że wczoraj przeczytałam co napisałaś a dzis miałam wizytę, pokazałam wyniki tej lekarce co teraz chodze, bo mojej nie ma chwilowo. I powiedziała że to są świetne wyniki, zaczeła na mnie wręcz krzyczeć że naczytałam się bzdur i plotę.Lekarze ustalili te normy nie bez przyczyny...Ja się już naprawde długo staram i tyle co latam do lekarzy nigdy niczego takiego nie usłyszałam


rastafarianka a twoje wyniki to w ogóle w normie, nie wiem po co brałaś bromergon.A czemu nie możesz isc na diete? jak masz ciut za dużo ciałka to nawet wskazane przed staraniami. Nawet lekarz zaleca schudnięcie. A jak tylko dla zdrowotności to sądzę że stabilna dieta i zrównoważona nie zaszkodzi a wręcz pomoże.A jak nie chcesz cwiczyc siłowo to może basen-i wilk syty i owca cała:-)

Beatko może nie jest to pocieszające co powiem, ale lepiej żeby się samo oczyściło, zwłaszcza dla kobiety która nie rodziła, unika się łyżeczkowania.A jak ją nie boli bardzo, bardzo to dobrze może się spokojnie, samoistnie oczyści. A lekarz na pewno na wizycie da skierowanie na usg żeby zobaczyć czy się oczyściło.


Ja już po owulacji w nocy miałam. Lekarka kazała brać dufaston...jako że byłam u innej to podeszłam ją i znów o tej luteinie zaciągam temat. Ale szybko mnie na ziemię sprowadziła, że dufaston lepszy na śluzówkę, lepiej się po nim rozwija...dobra, dobra już z nimi nie dyskutuje piorę dufaston...

madzilka
dopiero doczytałam! no widzisz pięknie przyrasta! śliczna beta ciąża jak nic! szczęśliwej i zdrowej ciąży życzę raz jeszcze!

mama ojej przykro...a gdzie pracowałaś że musiałaś dźwigać?to praca fizyczna była? moja mama tak w 6 miesiącu się załatwiła...ale to były inne czasy więc się nie udało dziecka uratować


no to trochę wam się poużalam...choć raz, chyba mogę? dziewczyny jestem nie do życia dziś, chce mi się żygac, jest mi tak zimno, telepie mnie-czyli się przeziębiłam przez te pierdzielone wizyty, już to w kościach czuję. Nie mam humoru, mam lenia, i jakiegoś niechcieja okropnego, mam projekt do zrobienia, nic nie robię i w ogole jest do bani! kto mi kawę zrobi?????? łeee!!!:-(
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję za gratulacje kochane!

Fluidki przesyłam z całego serca, bo już teraz to musi byc dobrze :) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ale będę sobie tu do Was zaglądać i przeciągać na ciążową stronę mocy
 
reklama
bablyss prolaktyna była pod gorna granica i lekarz zdiagnozował ze moje pecherzyki nie dojrzewaja i nie pekaja a podwyzszona prolaktyna wplywa na to wiec zalecił bromergon na zbicie i clo podczas @
 
Do góry