reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
hej dziewczyny,
ja z pytaniem - gin mówił, że bromergon powinien ustawić mi cykle między 28-32 dni, ale dzisiaj mam 33dc i mimo dolegliwości przedokresowych od środy - okresu brak.
powinnam zacząć się martwić i dzwonić do gina, czy raczej spokojnie czekać? bo w sumie bro zaczęłam brać dopiero w połowie cyklu, może dlatego cykl się nie wyregulował...?
 
iza ale jak to zamierzasz zrobic, że państwowo? ja cały czas chodze państwowo i mam wszystko na nfz ale właśnie dzis mi powiedziała że tego się nie da państwowo, muszę zapłacic i to kosztuje 550 zl u mnie. Nie wiem sama jak mam to rozgryzc a może od tego roku zabrali na hsg refundacje?


o masz...następna panstwowo...cos mnie w konia ta moja chyba robi...sama nie wiem
 
bablyss- jest państwówka robiona hsg i nie sadze zeby to zabrali. Mnie lekarz od razu skierował do szpitala nawet mi nie mówił ze mam za to płacić. A u niego w klinice wiem ze to kosztuje 600zł a nawet nie bąknął
 
Ladne zdzierstwo!!! Przeciez to jest proste badanie! Biora tyle, bo wiedza, ze jestesmy na tyle zdesperowane, ze zaplacimy kazda cene!
Gdyby robili to w znieczuleniu to jeszcze rozumiem - anastezjolog itp. A tak? Zdjecie RTG przeciez nie kosztuje 300zl!
 
reklama
dziewczyny ale jestescie pewne że od tego roku nic się nie zmieniło? właśnie zobaczyłam na że w szpitalu św. Zofii w Wawie też nie jest refundowane to badanie, napisali na stronie że nie jest refunddowane z nfz...to jak to w koncu jest


zadzwoniłam do poprzedniej przychodni do której chodziłam działającej na nfz, na stronie mają napisane ze hsg bezpłatnie- na nfz. A Pani mi mówi że juz od tego roku płatne mają, nie dostali umowy z nfz mimo że przez 10 lat ją mieli, teraz wszytko odpłatne włącznie z wizyta.

Brała któraś z was jako wspomagacz prenatal proBaby podobno taki dobry....pomaga w implantacji, poprawia ukrwienie macicy, krążenie krwi- czyli wzrost endometrium,prawidłowy przebieg ciąży, prawidlowy rozwoj cewy, metabolizm prawidlowy, zelazo i inne cuda wianki....dla mężczyzn też jest. Bierze to która?:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry