reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
cześć dziewczyny, a my już po ślubie! fajnie wyszło, bardzo jesteśmy zadowoleni :)))
wróciliśmy już do siebie do Poznania i od dziś zaczynamy oficjalne małżeńskie starania - proszę o kciuki, żeby wreszcie się udało, to by był genialny prezent ślubny od losu... :)
mogę wam się gdzieś tutaj pochwalić ślubnymi fotkami? :)
 
reklama
Risa witaj i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!!! no i najważniejsze duużo dzieciaczków:)))!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& a no i wklej nam tutaj fotke pochwal si ejak pięknie wygladalas
Suzi witaj kochana a kiedy nastepna wizytka?? &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& no i liczymy na zdjęcie serducha:)))&&&&&&&&&&&&&&&&&
Aniu no to naprawde współczuję rodzinki!!! ehhh myślałam ze nie ma on dzieci i dlatego tak ale jak ma no to jakiś psychol a teściowa no porażka poprostu!!! a co twój męzulek na to?? ehh tulam kochana ale się uda i bedziecie szczesliwymi rodzicami a tamtym szczeki popadaja ,bo kochana najwazniejsze zeby miedzy toba a mężem było dobrze a reszta rodziny to ni erodzina!!!
Ikasia a no to fajnie taki babski wieczór!!! ja tez planuje zrobic taki wieczorek jak mąż pojedzie do polski na badania :)&&&&&&&&&&za powodzenie w tym cyklu!!!
 
maja16, bardzo dziękuję :))) kurcze, strasznie pozytywnie mnie nastroił wczorajszy dzień!

kilka zdjęć :) fotografowała moja 16letnia siostra, która jest mega zdolna w te klocki :)
(po kliknięciu zdjęcia w pełnym rozmiarze)



:)
 
Ostatnia edycja:
Risa jaka ty młodziutka jestes!!! ładne fotki!!! jeszcze raz Gratuluję:)
a propo wieku przypomnialo mi si ewczoraj jak bylismy na zakupach to postanowilam sobie kupić martini czerwone bo tak za mna chodzi od 2tyg że tragedia i wyobraźcie sobie że po raz kolejny nie sprzedali nam bo przy kasie pani zapytala o dowud czy mam mąż mówi że on ma a ona ze chce mój zobaczyc bo moze on kupuje dla mnie!!! o ranyyy tragedia wqrza mnie to bo zawsze jak idziemy gdzies razem to pytaja mnie o dowód a ja najczesciej go nie ma i wychodzimy na idiotów:(((( fajnie niby ze tak młodziutko wyglądam ale wprzajace juz to jest no i nadal mam ochote na winko a go nie mam:( ehhhh
A właśnie dziewczyny a może być tak że u mnie castagnus zamiast obniżać PSM to go poteguje?? qrcze dziewczyny caly miesiac mam takie prychole ze tragedia !!! od tygodnia brzuch mam taki bolesny normalnie czuje jak mi si etam nagromadzily wody mało mi macica nie peknie takie dziwne mam uczucie;/ jeszcze tak nigdy nie mialam wqrza mnie to oooooo!!!!
 
Ostatnia edycja:
maja16, to wpadaj do nas, dostaliśmy dobre winka od przyjaciół :))) i dwa komplety kieliszków, jeden do białego, drugi do czerwonego wina - super trafione prezenty, bo ostatnio wszystkie wytłukłam i piliśmy wino z kubków ;)

mam 24 lata, mój mąż tyle samo, starsza od niego jestem o 4 miesiące ;) i mam ten sam problem co ty, to aż śmieszne, bo jak miałam 16 lat nikt nie wierzył, że jestem niepełnoletnia i o dowód nigdy mnie nie pytali, a od jakiegoś roku notorycznie mam problemy w sklepach, bo wiecznie zapominam zabrać na zakupy dokumentów ;)
 
ehh Risa troche daleko mam do Ciebie:) ale gdyby gdzies na miejscu to chętnie bym wpadła na kawkę:) ja też mam 24latka mój ćwierćwieku:p ja tez wczorj poszłam do Ikei po kieliszki do winka ale nie zdąrzyliśmy dojść do działu z takimi gadzetami a musilismy jechac do mężulka pracy;/ ale pójdziemy moze nastepnym razem jak bedziemy miec wolne razem:) ehhh jutro chyba pójdę i sobię kupię wkońcu to winko bo normalnie oszaleę tak mi się chce !!! jak nigdy bo ja nie lubię alkoholu ogólnie iżadko pije ale teraz jakiś wyjątek , Risa a długo się staracie??
 
maja, na hormonach jestem od lutego i w sumie wtedy padła decyzja, że się staramy już konkretnie... mężu początkowo niechętnie, bo się obawia o naszą sytuację finansową, ale sam już doszedł do wniosku, że pieniądze to nie wszystko. a ja ogólnie od 16 roku życia mam problemy z jajnikami :( zaczęło się od PCO, potem doszła hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy. i jest lipa :(
jestem pierwszą kobietą w rodzinie, która ma takie problemy - ze strony obojga moich rodziców każdy ma minimum 2-3 dzieci, ja sama mam 4 młodszego rodzeństwa. więc nie mam pojęcia, skąd to wszystko się u mnie wzięło :(
i siostra, która jest po mnie, obecnie 20letnia, też już zaczęła leczyć PCO. plaga jakaś...

no ale bez dołowania się, chwilowo jestem pełna nadziei, że może wreszcie się uda! :)

a na kawkę zapraszam, jeśli zdarzyło by ci się kiedyś być w Poznaniu ;) :)
 
reklama
:-)ania nie przejmuj sie tym szwagrem jak to mówią "kaszanka nie wędlina szwagier nie rodzina":-D:-D:-Dtak więc miej jego gadanie wiesz gdzie...
a teściowa...no masakra ja to bym chyba z nią nie gadała zreszta mówią że teściowa jest najlepsza na 102:tak::tak:ale wkoncu sie uda i tobie a oni moga tylko zazdrościć!!!ale kochana co mąz mówił na to gadanie teściowej o poronieniu???przeciesz to chore jest...
risa gratulacje z okazji ślubu i dużo &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&za udany cykl.a tyu bierzesz clo albo takie rzeczy?czy masz owulke bez problemu?ja też miałam PCO a już jednego bobasa mam tak więc PCO nie przekreśla macierzyństwa;-)
maja ty nie przeczuwaj co bedzie tylko leć po teścik bo mnie to sie wydaje ze ty te objawy na co innego masz:tak:a o ile dobrze pamietam jutro masz sikanca robić tak że &&&&&&&&&&&&za 2 krechy;-)
a u mnie dziś 7dc i ostatni dzień z clo tak że już nie długo te piękne dni;-)może akurat tym razem sie uda...
a co do wieku to ile macie bo narazie z waszego pisania wynika ze jestem najmłodsza bo mam 23 lata a ja nie chce najmłodsza być:angry::sorry:
miłego dzionka kobitki u nas sie znów zapowiada słoneczko tak więc dziś LB i łapanie troszke opalenizny bo nie powiem przez ostatnie 2 dni słoneczko mnie nie żałowało i jakis kolorek złapałam:-)
 
Do góry