reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Witam się poniedzialkowo przed wyjsciem do pracy....jak ja nie lubię poniedziałków....wrrrr...ale nic..jak mus to mus.....
Dzisiaj temp na poziomie 36,8....dzisiaj mam 16dc...i pierwszy dzien z dupkiem.......
 
reklama
witaj ikasia!!ooo to juz po starankach ma sie rozumiec?teraz tylko czekanie!!!u mnie tempka była wczoraj i przed wczoraj podwyższona adziś krach spadła na du.. a znów dziś lewy jajnik mnie boli strasznie tak wiec sama nie wiem kiedy ta owulka była czy jest...ale niestety wczoraj staranek nie było,,,aa u mnie dziś 14dc....
a jak tam dziewczyny po weekendzie bo u mnie był nalot rodziny....
 
witajcie!!! i ja wpadłam się przywitać z kawką ale już lece do pracy , chcialam napisac zebyscie sie nie martwily ja dzis znikam na caly dzien bo mąż wczoraj kupił szafe i dziś po pracy bede sie w niej układać tzn miliony ubrań musze tak przenieść wiec dzis mnie nie bedzie :)
Ikasia no to mocno zaciskamy zeby sie udało&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
aGA to dziś działajcie!!!! może jest owulka a z tempką to czasami cięzko wyczuć a jak jajnik boli to może jest!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&za owocne staranka:*
buziaki dla was lece bo si espoznie!!!
 
cześć dziewczynki, u mnie kolejny dzień bolącego brzucha i nóg.
Maja no szkoda bo mozna było by sie spotkać na ptasie mleczko :-)
Agnieszka a może zrob idz na usg, podglądniesz co się tam dzieje
Ikasia czekamy z niecierpliwościa i tzrymamy &&&&&&&&&&& za wysokie temperatury
 
witam moje kochane u mnie 18dc wiec czekanie pełna para jeszcze długo ale nie nakrecam sie bo pozniej jest tylko rozcarowanie na dodatek chyba cos mnie bierze wszystkie miesnie mnie bola a z nie mogłam szklanki z kawa uniesc masakra zrobie jakis obiadek i spadam sie położyc buziakai
 
kurcze a ja dziś 17 dzień cyklu, 3 z duphastonem, śluz niepłodny cały czas, czuję się do bani :/ znów pewnie nie mam owu...
 
reklama
Do góry