reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Ja mam przepisane 2 tab dupka.....dzisiaj 1 dzien....i cos mmnie brzuszek dzisiaj boli...sutki coraz bardziej wrazliwe....ale juz zaobserwowalam ze tak mi sie zaczyna robic jak dupka biore ...i tak mam zaraz po owu...i nie wiem co powoduje co...mam nadzieje ze finał bedzie inny niz mmiesiac wczesniej








 
reklama
Testuję za 10 dni...26 dc...choc sie zastanawiam czy nie dzien wczezniej, 25dc...bo 26dc lecimy wieczorem do Hiszpanii...ale znowu 25dc moze byc za wczesnie...ale zobaczymy jak bedzie....
 
czesc dziewczynki
ne odzywam sie bo ciagle remopnt i net mam tylko 3 dni w tyg:/
mysa szkoda ze @ przyszła... ale na ta papryczke tez mam ochote..:)
ja mam 11 dc i 1 pecherzyk po clo 11mm- nie bedzie iui w tym cyklu- wogole nie wiadomo czy nadal clo bede brac- wiec dolinka i smutek:(((
lkasia- jak ja bym chciała do hiszpanii tez:)
a za 12 dni moj slub- aaaaaa jaki stres
 
nie za wczesnie? ja za 10 dni akurat bede miala @ dostac i w tedy testuje.. moze lepiej poczekaj?
Za 10 dni będzie 26 dzien cyklu i zarazem ostatni dzien z dupkiem...no i musze wiedziec bo jak się udało nam zaciążyć to muszę go brac dalej...ale ja jako testowanie mam na mysli betkę....a nie zwykly test...
 
kurcze, ja biorę dupka od 15 dnia cyklu 2x dziennie - czyli wychodzi na to, że owu powinnam mieć przed 15 dc? no to ekstra, to ja nigdy w ciąży nie będę..... bez dupka mam cykle ciągnące się w nieskończoność.....

gin w sierpniu przepisał mi dupka ponownie (już wcześniej brałam go kilka razy na wywołanie) i zalecił brać jw, przez kolejne 3 miesiące, zaznaczając, że mamy się starać. a jeśli przez te 3 miesiące nie zaskoczę, to monitoring robimy w listopadzie.

no i się zdołowałam..... bo ja już tego nie ogarniam. lewy jajnik mam niesprawny, prawy działa jak mu się podoba, generalnie od lutego, odkąd jestem na różnych lekach, chyba jeszcze ani razu nie miałam normalnej owu... w sierpniu miałam USG akurat w połowie cyklu, ale pęchole były za małe jak na ten dc i gin mówił, że owu już pewnie nie będzie... no i pewnie nie było, bo w ciąży nie jestem...
czytając was, dziewczyny, zaczęłam bawić się w naturalne sprawdzanie cyklu (oprócz temperatury, bo do tego prowadzę zbyt nieregularny tryb życia) - i albo ja jestem ślepa i durna, albo nie mam żadnych objawów owulacji. wcale. nigdy.

z rozpaczy idę zaciągnąć męża do łóżka...

Błonka, na zapalenie pęcherza polecam ci odprężającą kąpiel, na rozluźnienie. jak mnie dopada to się bunkruję w łazience z zapasem wody mineralnej, łykam nospę i chowam się w pianie. a, w międzyczasie wcinam suszoną żurawinę - nie ma nic lepszego :)

kciukam za testujące!
 
no wlasnie nie moge sie "za bardzo wygrzac" w wodzie ani nasiadowki z rumianku mam nie robic bo to podobno moze zaskzodzic fasolce i moze sie.. wyplukac :( tak mi lekarz dzis powiedzial, ale pije wode z cytryną i dostalam antybiotyk bo podobno nic innego nie moge jesli jestem po owu...
risa a mialas skok tempki? moze sproboj brac dupka po skoku temperatury dopiero co? bo jezeli owu masz pozniej no to dupek ja hamuje.... nie wiem a Wy jak myslicie?
 
a, kurcze, faktycznie Błonka, to lepiej nie ryzykować... a jak z żurawiną? nie ma jakiegoś niepożądanego działania? poszperaj może w sieci albo zapytaj lekarza, jeśli masz antybiotyk to na pewno sobie poradzi z infekcją, ale żurawina jest najlepszym naturalnym środkiem wspomagającym organizm w takich przypadkach.

i dzięki za radę, faktycznie zacznę mierzyć i zapisywać temp i zobaczę, jak to będzie wyglądało.
bo przestaje mnie dziwić, że u mnie ciągle nic, skoro dupek hamuje owu - a ja naturalnie mam długie cykle, więc hormony od 15dc to może być rzeczywiście za wcześnie.
 
reklama
Ikasia super że lecisz do Hiszpanii, pozazdrościć. Zrobisz betke przed wyjazdem i w dwupaku polecicie, bardzo Ci tego życze
Błonka współczuje tego pęcherza, ale uważaj na siebie i trzymam &&&&& za fasolinke
den szykuje Ci się wspaniała imprezka:-)
 
Do góry