reklama

Co byśmy kontakt ze sobą miały

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2012' rozpoczęty przez LilithGoth, 3 Sierpień 2012.

1. LilithGoth

LilithGoth Fanka BB :)

Kochane Mamusie, tak sobie pomyślałam, że dobrze byłoby, żebyśmy miały swoje numery telefonów, żeby nie było takich sytuacji, że nie wiemy co się dzieje...
    Są dziewczyny, z którymi nikt nie ma kontaktu i prosiłabym o wymienienie się numerami telefonów (oczywiście te, które chcą, to dobrowolna akcja [​IMG] ), jeśli chcecie, możecie tez do mnie na priv podesłać numery...a ja odeślę swój.

Myślę że to dobry pomysł i jak coś będzie się z którąś działo, to zawsze może wysłać sms-a do którejś z nas i poinformować żebyśmy się nie martwiły.

Pamiętajcie do dobrowolna akcja
    :-)

2. neska210

neska210 [url=http://www.maluchy.p

świetny pomysl :)

3. reklama
  4. bulkaasia

bulkaasia Fanka BB :)

Super tylko, że ja mieszkam w uk i nie wiem czy ktoś chciałby mój nr:hmm:

5. betiks

betiks full time mummy :)

oj tam, oj tam. sms-ik nikogo przecież nie zrujnuje ;-)

6. Noukie

Noukie Majowa mama 2007

A ja z Be to Ci wysle:-p

7. LilithGoth

LilithGoth Fanka BB :)

dziewczyny dzieki za nr...myslałam ze nie bedziecie chciały sie nimi podzielić ...ale zawsze sie przydadzą. Choć by w Grudniu żeby poinformować ze własnie narodziło sie maleństwo :)

8. Ania_789

Ania_789 Mama uroczych córeczek;-)

:-) Ja mam chyba 2 numery :-) Później najbardziej udzielającym porozsylam :-p

9. nathani

nathani Moderator

Świetny pomysł. Lil już wysłałam. Jak któraś z WAs ma chęć napiszcie mi na priva swoje namiary telefoniczne.

10. reklama
  11. Madi*

Madi* Fanka BB :)

Lili bradzo fajny pomysl ;-)

12. Vivienne

Vivienne Marysiowa Mama :) Moderatorka

Lilith to i ja ślę, łap PW ;-)

Poleć forum