reklama

Co lepsze na zimę dla 2 latka-kombinezon czy kurtka i spodnie?

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez Marlenee, 4 Październik 2011.

1. Marlenee

Marlenee Początkująca w BB

Witam wszystkich:)
    Jestem nowa więc na początku się przedstawie-mam na imię Marlena i jestem od ponad 2 lat szczęśliwą mamą Mai:)
    Mam taki malutki dylemat...wiem że jeszcze dobrze nie zaczęła się jesień a ja już myślę o zimie ale to dlatego że w zeszłym roku nie tylko drogowców zaskoczyła zima ale też mnie:) W tym roku chce wcześniej kupić córce...no właśnie kombinezon czy kurtkę i spodnie osobno? Jak myślicie co jest lepsze?Co jest wygodniejsze dla dziecka?Co Wy drogie mamy i drodzy tatusiowie kupujecie swoim pociechom??
    Pozdrawiamy:)

2. Marlenee

Marlenee Początkująca w BB

Chyba temat nie przypadł Wam do gustu:) Dla tych którzy czytają napiszę że my jednak zdecydowaliśmy się na spodnie i kurtę:) Ten komplet wydaje mi się wygodniejszy.
    Pozdrawiamy

3. reklama
  4. krewetka

krewetka mama

my mamy kurtkę i spodnie

5. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

Moimzdaniem kurta ispodnie bo jak jest cieplej to mozna ubrac kurtke i cos innego na dol np spodniczke, cale kombinezony moimzdaniem sa najpraktyczniejsze u niemowlaczkow

6. tampeza

tampeza Wrześniowe mamy'08

dla mnie tylko caly kombinezon, moje maluchy duzo czasu spedzaja na dworze i duzo wygodniej im w kombinezonie. nie ma tez mozliwoscie zeby snieg dostal sie do srodka. ale osobno maja tez kurtki:)

7. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

moim zdaniem kombinezony są dobre dla dzieci malutkich, ewentualnie takich które jeszcze noszą pieluszki. Julka woła na dworze siku więc nie wyobrażam sobie rozbierać jej z kombinezonu. Nie żebym wysadzała ją jesienią czy zimą na dworze, robi siusiu albo w galerii albo u mnie w pracy (te miejsca mamy przeważnie po drodze). No i jak napisała Martusia, jak jest cieplej można założyć inne spodnie czy spódniczkę. Rok temu Julka chodziła w kombinezonie, to było super rozwiązanie, ale w tym roku będzie mieć kurtkę i spodnie.

8. natkaa w

natkaa w Fanka BB :)

Ja kupiłam dzieciom kurtkę i spodnie i dodatkowo na zabawy w śniegu jednoczęściowe kombinezony, a co tam :rofl2:

9. CudownaPlaneta_pl

CudownaPlaneta_pl Zaciekawiona BB

Z tego co zauważyłam,to dzieciakom nie jest wygodnie w kombinezonach,więc lepiej wybrać kurtkę i spodnie. Chodzi w gruncie rzeczy o to,aby dziecko nie zmarzło.

10. reklama
  11. Bacran

Bacran Początkująca w BB

Kombinezon dwuczęściowy, czyli kurtka i spodnie, to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Mój syn ma w tym roku taki kombinezon z kolekcji Foka:

View attachment 417125

i jestem z niego super zadowolona. Cieplutki, nie brudzi się tak szybko, dziecku jest w nim wygodnie, bo ubranko nie jest ciężkie.

12. zuzika

zuzika Aktywna w BB

kurtki i spodnie są wygodniejszym wyborem, no i jak cieplej lub na krótsze wyprawy mozna założyć samą kurtkę, ale z doświadczenia wiem ze kombinezony na zabawy w śniegu bardziej się sprawdzają, szczególnie u 2latków którym ciężko chodzi się w śniegu a dużo lepiej kula wiec śnieg może dostać się między kurtkę a spodnie a w kombinezonie dziecko jest bezpieczniejsze jeżeli chodzi o dojście śniegu do środka.

Poleć forum