reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Co musisz wiedzieć o konflikcie serologicznym? Webinar 10. grudnia 2020. Zadaj pytanie!

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
3 103
Miasto
Warszawa
Tym razem rozmowa dotycząca szczególnej grupy przyszłych mam. Tych, które wiedzą, albo jeszcze nie, że są zagrożone konfliktem serologicznym. Moim rozmówcą będzie
Prof. dr hab. n. med. Mirosław Wielgoś - Konsultant Krajowy w dziedzinie Perinatologii oraz uznany w kraju ekspert w dziedzinie konfliktu serologicznego. Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Kierownik I Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii WUM (w latach 2016-2020). Główne zainteresowania medyczne Profesora skupiają się wokół zagadnień związanych z patologią ciąży, perinatologią, diagnostyką, terapią płodu oraz ultrasonografią.


Masz pytanie, obawiasz się czegos, nie wiesz gdzie szukać pomocy? Zapytaj podczas webinaru, albo zamieść je tutaj. Teraz. Pytania zbieram do 8. grudnia do północy :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry