reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na katar i kaszel u 3miesiecznego niemowlaka?

J ade wieczorem do lekarza. Ale wiecie jak ciężko jest się dostać. Pediatra w przychodni wogóle nie chciała abym przyjechała tylko przez telefon ! Jedynie prywatnie lekarz mi został ale też wyblagalam wizytę bo nie chciał tez przyjąć. Do czego to teraz doszło. ...
Normalnie nie wierzę, czekałam poprostu czekałam aż któraś z dziewczyn napisze że lekarz nie chce przyjąć dziecka i proponuje teleporade - mam pytanie - jak lekarz osłucha dziecko przez tel? Jak zajrzy dziecku do gardła?
No krew mnie zalewa normalnie - to jest paranoja.
 
reklama
Normalnie nie wierzę, czekałam poprostu czekałam aż któraś z dziewczyn napisze że lekarz nie chce przyjąć dziecka i proponuje teleporade - mam pytanie - jak lekarz osłucha dziecko przez tel? Jak zajrzy dziecku do gardła?
No krew mnie zalewa normalnie - to jest paranoja.
To jest na porządku dziennym. Nasza pediatra to porażka. Mojej sąsiadki tez nie chcieli przyjąć.. ale może dlatego że to mała miejscowość i robią co chcą. W mieście pewnie jest inaczej.
 
Ja po wizycie . Na szczęście póki co jest czysto :) ale jest bardzo zakatarzony i zaflegmiony. Dostałam nasivin baby. Syrop tussicare baby. Fenistil i inhalacje z soli fizjologicznej. Cebion. Musze bardzo często oklepywac plecki małego. Także cały dzień mam zajęty na kurowanie synka by nie dopuścić by doszło do zapalenia. Najważniejsze że póki co bez antybiotyku :)
 
@Magdalenka16 trzymam mocno kciuki za szybki powrót do zdrowia ✊✊✊

Porażka 😟 Dlatego ja jeżdżę do przychodni 30 minut autem, bo mam co prawda 5 minut spacerkiem od siebie, ale pediatra tam to szkoda gadać. Chore dzieci przyjmują z terminem za 3.dni, jak w ogóle ☹️
 
Ja po wizycie . Na szczęście póki co jest czysto :) ale jest bardzo zakatarzony i zaflegmiony. Dostałam nasivin baby. Syrop tussicare baby. Fenistil i inhalacje z soli fizjologicznej. Cebion. Musze bardzo często oklepywac plecki małego. Także cały dzień mam zajęty na kurowanie synka by nie dopuścić by doszło do zapalenia. Najważniejsze że póki co bez antybiotyku :)
Najważniejsze że jest czysto.
 
reklama
@Magdalenka16 trzymam mocno kciuki za szybki powrót do zdrowia ✊✊✊

Porażka 😟 Dlatego ja jeżdżę do przychodni 30 minut autem, bo mam co prawda 5 minut spacerkiem od siebie, ale pediatra tam to szkoda gadać. Chore dzieci przyjmują z terminem za 3.dni, jak w ogóle ☹
Ja narazie nie wiem jak jest u mnie w przychodni. Synek od początku tej zarazy nie był chory więc nie miałam okazji się przekonać. Jedyne co wiem to że szczepienia robią normalnie.
 
Do góry