reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na kolację dla 8 miesięcznej bobaski?

Dołączył(a)
5 Listopad 2019
Postów
13
Cześć dziewczyny,
Ciekawa jestem co dajecie swoim dzieciaczkom do jedzenia przed snem? Myślę żeby podać coś swojej dziewczynce treściwszego, może sprawi to że dłużej pośpi w nocy bo póki co jest pobudka co 1-1,5 h. Dzidzia na piersi ale myślę powoli o mleku następnym.
 
reklama
Moja córka ma 9 miesięcy i daję jej na kolację kaszkę na moim mleku i popija moim mlekiem. Ale powiem Ci szczerze, że to nie sprawia, że dłużej śpi. Przez wprowadzeniem kaszek na kolację córka piła mleko o 19/20 a wstawala pierwszy raz w nocy o 2 i potem spała do rana czasem się budziła jeszcze raz Od wprowadzenia kaszek je 20/21 a o 23/24 już się budzi kolejny raz i do rana jeszcze ze 2 razy się potem budzi.
 
Jedna forumowiczka pisała, że to prawdopodobnie skok rozwojowy, bo od jakiegoś czasu raczkuje i staje na nóżkach wiec pewnie neurony przetwarzają nowe umiejętności i śpi tak niespokojnie. Plus skoro się tak fajnie stoi to po co spać :D
 
Moja córka w tym wieku zjadła na kolację kaszkę i wypijała mleko z piersi. Przed samym snem również podawałam pierś i wtedy zasypiała. Nie spała dłużej ;) Budziła sie do cyca co kilka godzin, jak miała w zwyczaju :)
 
Do góry