reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co o tym myślicie

Dołączył(a)
11 Styczeń 2024
Postów
5
Czy możliwe są jakiekolwiek objawy ciąży w drugim tygodniu? Od około 5 dni boli mnie brzuch na dole raz z prawej raz z lewej strony a raz po całej długości. Do tego od 2 dni mam poranne i wieczorne mdłości. Nie wiem od czego one są. zabezpieczaliśmy się prezerwatywa ale ja nadal z jakiegoś powodu boje się ciąży. Co o tym myślicie? Okres mam dopiero za 10 dni.
 
reklama
To za wcześnie na objawy ciąży. Jeśli jesteś 10 dni przed miesiączką a cykle masz np. 28 dniowe to jesteś dopiero kilka dni po owulacji więc to na pewno nie objawu ciąży.
Prawdopodobnie to stres o niechcianą ciążę powoduje takie dolegliwości. Nie pozostaje co nic innego jak czekać do dnia miesiączki.
Jeśli prezerwatywa nie pękła nie masz się czego bać.
 
Myślę, że to mogą być objawy stresu. Wytrwaj jeszcze kilka dni i zrób test.
 
To za wcześnie na objawy ciąży. Jeśli jesteś 10 dni przed miesiączką a cykle masz np. 28 dniowe to jesteś dopiero kilka dni po owulacji więc to na pewno nie objawu ciąży.
Prawdopodobnie to stres o niechcianą ciążę powoduje takie dolegliwości. Nie pozostaje co nic innego jak czekać do dnia miesiączki.
Jeśli prezerwatywa nie pękła nie masz się czego bać.
5 dni temu tez uprawialiśmy seks tylko wtedy według aplikacji miałam dni płodne. Może to jakaś implantacją zarodka daje daje takie objawy. Ja już nie mam pojęcia szaleje.
 
5 dni temu tez uprawialiśmy seks tylko wtedy według aplikacji miałam dni płodne. Może to jakaś implantacją zarodka daje daje takie objawy. Ja już nie mam pojęcia szaleje.
Implantacja zarodka nie daje taki objawów.
Jeśli miałoby dojść do zapłodnienia 5 dni temu to tak czy siak na implantację za wcześnie.
Jeśli prezerwatywa się nie zsunęła, nie pękła to nie ma szans na ciążę.

Jeśli tak się stresujesz możliwością ciąży, musicie pomyśleć o innej metodzie antykoncepcji. Ale pamiętać, że żadna metoda nie daje 100% zabezpieczenia przed ciążą.
 
Najpierw pozytywny test, potem objawy, rzadko na odwrót. Nawet jeśli pojedyncze objawy wystąpią przed testem bo są kobiety, którym się tak zdarzyło to nie na tym etapie tylko bliżej terminu miesiaczki.
 
reklama
Czy możliwe są jakiekolwiek objawy ciąży w drugim tygodniu? Od około 5 dni boli mnie brzuch na dole raz z prawej raz z lewej strony a raz po całej długości. Do tego od 2 dni mam poranne i wieczorne mdłości. Nie wiem od czego one są. zabezpieczaliśmy się prezerwatywa ale ja nadal z jakiegoś powodu boje się ciąży. Co o tym myślicie? Okres mam dopiero za 10 dni.
Coś mi się wydaje, że to jedna i ta sama laska pisze ;)
 
Do góry