reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co o tym sądzicie ?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
K

karolinka1992

Gość
Hej ! Pisałam wcześniej ale nie wiem czy post się dodał. Dziś jest mój 15dc bolą mnie piersi i mam mleczny śluz pozostawiający ślady na bieliźnie czego to może być oznaka ? Co o tym myślicie ?
 
reklama
Cześć, wg mnie wszystko jest w porządku, taki śluz mam co cykl, w drugiej fazie (czasem mniej, czasem więcej), piersi też bolą + inne podobne - niestety pms... Musisz się po obserwować parę cykli, żeby poznać samą siebie tak naprawdę.
Jednak jeżeli ten śluz Cię niepokoi to idź do ginekologa, bo to może być też zwiastun infekcji 😉
 
Proszę kontynuować swój poprzedni wątek związany z tym samym tematem. Ten zamykam i proszę nie zakładać nowych wątków na temat śluzu, owulacji, testu ciążowego, ponieważ takie Twoje wątki już istnieją.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry