reklama

co robimy jak nie jesteśmy mamami...?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2011' rozpoczęty przez vikiigus, 1 Maj 2012.

1. vikiigus

vikiigus mama VIKTORII i KUBY:)

no właśnie- co? jakie macie pasje, zainteresowania- co robicie po tym jak uśpicie pociechę...?

ja wpadłam ostatnio w nową manię - na razie nie zdradzę jaką, ale pewnie się domyslacie

a o to moje jak na razie pierwsze mini-dzieło- w zasadzie roboczo- efekt tak mnie zaskoczył, że wklejam ku ocenie - nawet jakby miała byc negatywna

[video=youtube;V5RI-GhjtF0]http://www.youtube.com/watch?v=V5RI-GhjtF0&feature=youtu.be[/video]

jak Wam się spodobało?

2. vikiigus

a to z dziś - tez na szybko , bo komp mi muli starsznie :( - nowy nabytek - dla Viki;-)

Baśka.wmv - YouTube

3. reklama
  4. Ewitka

Ewitka Majowo-lutowa mama

Hmm Viki nie chwytam. Ty sama zrobiłaś tę ruszającą się lalkę?

5. vikiigus

:) - zależy jak rozumieć pytanie - lalki nie zrobiłam - ja tylko "sprawiłam, " że sie poruszyła :) - tutaj już dłużej :p

Igor - narcyz .wmv - YouTube

6. Ewitka

Animacja komputerowa?

7. vikiigus

nie - to "nasza" lalka - BFCink CJ przez nas zwany Igorem - nowy ulubieniec Viki:-) - "ożywiony" moim autorskim pomysłem:)
    DSC08303.JPG

8. Ewitka

O zapędy inżynierskie cię nie podejrzewałam, no chyba, ze to jakieś niewidzialne sznurki. Bardzo mnie to ciekawi jak ją "ożywiłaś" więc drążę :-)

9. vikiigus

hahha- czary mary:p a tak serio - foto- mnóstwo fot :)

10. reklama
  11. Ewitka

Czyli jednak animacja tak jak podejrzewałam od początku :-)

12. vikiigus

myslałam, ze pisząc animacja, masz na myśli stworzenie czegos od podstaw w programie graficznym - a ja stworzyłam tylko filmik :)

Poleć forum