reklama

Co sprawia, że czujesz sie naprawdę piękna?

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez NataliaBM, 28 Marzec 2013.

1. NataliaBM

NataliaBM Zaciekawiona BB

Dziewczyny - z doświadczenia wiem, że dla każdej z nas inny czynnik powoduje, że czujemy się naprawdę pięknie.
    Ja np. czuję się świetnie (nawet bez makijażu) jeśli mam świeżo ścięte włosy, zadbaną cerę i hennę na brwiach i rzęsach. I to, co jest najważniejsze - opinia mojego męża dla którego jestem najpiękniesza na świecie.

A co sprawia, że Wy czujecie się pięknie? Czy macie jakieś urodowe "must have"?

2. SisiBabyCare_pl

SisiBabyCare_pl Zaciekawiona BB

Perfum. To jest moje must have w kwestii mody/ubioru. Najlepiej zmysłowy, kobiecy a przy okazji delikatny.

3. reklama
  4. Jolit@84

Jolit@84 Sierpniowa mamusia 09

Hej:-)
    U mnie to zalezy od fazy cyklu hehe...sa dni gdy wstane z lozka i juz czuje sie cudownie a sa takie,ze z makijazem ,swieza fryzura od fryzjera a i tak nie moge na siebie patrzec :-p

No ale pomijajac ten PMS to lubie miec zadbane paznokcie ,co nie jest wcale latwe bo mam z natury slabe i lamliwe...robilam kilka miesiecy sztuczne ale mialam dosc tego ciaglego dopelniania i teraz sama dbam o pazurki...a dzisiaj mi sie wlasnie jeden zlamal i katastrofa :crazy: od razu mam nerwa ;)

A na koniec jeszcze napisze,ze bardzo dowartosciowuja mnie spojrzenia innych mezczyzn ;) dla mojego meza wiem,ze jestem piekna... i tez staram sie taka byc przedewszystkim dla niego ale jak inny facet looknie to mile to :) ,prawda? ;)

5. anka89

anka89 Aktywna w BB

Mnie cieszą świeżo umyte włosy jak się fajnie ułożą ha ha :D Albo jak posmaruję twarz fajnym kremem - ot co, takie proste, a dla mnie wielka uciecha ;)
    (Ciekawy temat ;) )

6. NataliaBM

NataliaBM Zaciekawiona BB

Aż mi się micha ucieszyła jak poczytałam Wasze komentarze :D Od razu sobie wyobraziłam, że te małe rzeczy i mi sprawiaja pzyjemność :)
    Jolit@84 ja tez ja też!!! uwielbiam zwłaszcza jak nie moga sie powstrzymac i patrzą nawet jak z mężem idę :D

7. anuszkale

anuszkale Aktywna w BB

fajny temat:-)
    - Po kąpieli w wannie z drobnymi zabiegami kosmetycznymi
    - po seansie w saunie
    - po wyjściu od kosmetyczki fryzjera
    w oczach męża choć zdecydowanie bardziej za czasów narzeczeństwa:-)

:-) i wstyd się przyznać ale spojrzenia mężczyzn

8. walonienka

walonienka Zaangażowana w BB

mój mąż :) bo mnie akceptuje i widzę w jego oczach codzienny zachwyt - mam szczęście.

Ale dobrze mi tez robi fakt ,że czuję sie ok ze swoją wagą, i to ,że wreszcie jest wiosna i moge jeździć na rowerze i rolkach.

9. monika221

monika221 Zaangażowana w BB

pofarbowane włosy i wydepilowane brwi :) więcej mi nie potrzeba..... aaaaa w sumie -lustro... staję przed nim i mówię jaka jestem ładna :) to działa :)

10. reklama
  11. 99Kasia

99Kasia Fanka BB :)

Ja się czuję najlepiej bez makijażu, w świeżo umytych włosach, z oczyszczoną cerą. Wtedy czuję się naprawdę świetnie :D

12. Migotka11

Migotka11 Zaciekawiona BB

Poleć forum