reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co sprawia, że czujesz sie naprawdę piękna?

NataliaBM

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Luty 2013
Postów
40
Miasto
Wrocław
Dziewczyny - z doświadczenia wiem, że dla każdej z nas inny czynnik powoduje, że czujemy się naprawdę pięknie.
Ja np. czuję się świetnie (nawet bez makijażu) jeśli mam świeżo ścięte włosy, zadbaną cerę i hennę na brwiach i rzęsach. I to, co jest najważniejsze - opinia mojego męża dla którego jestem najpiękniesza na świecie.

A co sprawia, że Wy czujecie się pięknie? Czy macie jakieś urodowe "must have"?
 
reklama
Hej:-)
U mnie to zalezy od fazy cyklu hehe...sa dni gdy wstane z lozka i juz czuje sie cudownie a sa takie,ze z makijazem ,swieza fryzura od fryzjera a i tak nie moge na siebie patrzec :-p

No ale pomijajac ten PMS to lubie miec zadbane paznokcie ,co nie jest wcale latwe bo mam z natury slabe i lamliwe...robilam kilka miesiecy sztuczne ale mialam dosc tego ciaglego dopelniania i teraz sama dbam o pazurki...a dzisiaj mi sie wlasnie jeden zlamal i katastrofa :crazy: od razu mam nerwa ;)

A na koniec jeszcze napisze,ze bardzo dowartosciowuja mnie spojrzenia innych mezczyzn ;) dla mojego meza wiem,ze jestem piekna... i tez staram sie taka byc przedewszystkim dla niego ale jak inny facet looknie to mile to :) ,prawda? ;)
 
Mnie cieszą świeżo umyte włosy jak się fajnie ułożą ha ha :D Albo jak posmaruję twarz fajnym kremem - ot co, takie proste, a dla mnie wielka uciecha ;)
(Ciekawy temat ;) )
 
Aż mi się micha ucieszyła jak poczytałam Wasze komentarze :D Od razu sobie wyobraziłam, że te małe rzeczy i mi sprawiaja pzyjemność :)
Jolit@84 ja tez ja też!!! uwielbiam zwłaszcza jak nie moga sie powstrzymac i patrzą nawet jak z mężem idę :D
 
fajny temat:-)
- Po kąpieli w wannie z drobnymi zabiegami kosmetycznymi
- po seansie w saunie
- po wyjściu od kosmetyczki fryzjera
w oczach męża choć zdecydowanie bardziej za czasów narzeczeństwa:-)

:-) i wstyd się przyznać ale spojrzenia mężczyzn
 
mój mąż :) bo mnie akceptuje i widzę w jego oczach codzienny zachwyt - mam szczęście.

Ale dobrze mi tez robi fakt ,że czuję sie ok ze swoją wagą, i to ,że wreszcie jest wiosna i moge jeździć na rowerze i rolkach.
 
pofarbowane włosy i wydepilowane brwi :) więcej mi nie potrzeba..... aaaaa w sumie -lustro... staję przed nim i mówię jaka jestem ładna :) to działa :)
 
reklama
Mi wystarczy nieprzerwane zainteresowanie mojego męża :) Wtedy wiem, że jestem kochana i akceptowana. No dobra, jeszcze bardzo lubię kupować sukienki. W czuję się kobieco i przy okazji takie zakupy poprawiają mi humor :D
 
Do góry