reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co to może być?

Dołączył(a)
31 Styczeń 2020
Postów
1
Witam. Zacznę od tego że mam dużo przezroczystego sluzu. Dziś kochałam się z mężem po stosunku zrobiło mi się ciepło a później nawet duszno nie umiałam zasnąć nawet brzuch a bardziej podbrzusze mnie bolało a po chwili miałam odruchy wymiotne acz kolwiek nie wymiotowalam.Dodam że jestem 13dni po miesiączce a staramy się o dziecko. Byłam 4dni temat robic badania hcg lecz ujemny. Wczoraj miałam ogromny ból podbrzusza duszności i chęć wymiotowania dopiero kiedy położyłam się na płasko było lepiej. Dziwnie się czułam co to może być?
 
reklama
Rozwiązanie
Witam. Zacznę od tego że mam dużo przezroczystego sluzu. Dziś kochałam się z mężem po stosunku zrobiło mi się ciepło a później nawet duszno nie umiałam zasnąć nawet brzuch a bardziej podbrzusze mnie bolało a po chwili miałam odruchy wymiotne acz kolwiek nie wymiotowalam.Dodam że jestem 13dni po miesiączce a staramy się o dziecko. Byłam 4dni temat robic badania hcg lecz ujemny. Wczoraj miałam ogromny ból podbrzusza duszności i chęć wymiotowania dopiero kiedy położyłam się na płasko było lepiej. Dziwnie się czułam co to może być?

Śluz i bóle podbrzusza to mogą być objawy owulacji i nie jest to na tym etapie cyklu nic dziwnego.

duszności i odruch wymiotny to bardzo niespecyficzne objawy, ale skoro...
Hmm... Wyciągam kulę... Uwaga... To może być... Infekcja dróg rodnych, infekcja ogólna, przemęczenie, nadmiar stresu, nadmiar presji, początek menopauzy, etc., etc. Wybierz sobie odpowiedź, która Ci pasuje.

A na poważnie - takie pytania zadaje się lekarzowi.
 
Beta 13 dni po @ ,inna jak ujemna wyjść nie może, bo teraz to owulacje możesz mieć, jeśli masz regularne cykle , twoje objawy mogą być wywołane przez głowę, która płata figle jak się czegoś bardzo chce ,bo to na pewno NIE objawy ciąży
 
Hmm... Wyciągam kulę... Uwaga... To może być... Infekcja dróg rodnych, infekcja ogólna, przemęczenie, nadmiar stresu, nadmiar presji, początek menopauzy, etc., etc. Wybierz sobie odpowiedź, która Ci pasuje.

A na poważnie - takie pytania zadaje się lekarzowi.
Czytam to forum regularnie i w wielu wątkach odpowiadasz na pytania forumowiczek, i często jesteś strasznie noe miła. Każda z nas wie, że ma się udać do lekarza jak coś się dzieje i to do lekarza należy diagnoza, nie musisz prześmiewczo odpowiadać w większości tematów, nie ma tutaj nakazu odpisywania. Nie diagnozy i wyleczenia szukamy na forum, tylko porady i wsparcia, tak jak zwracasz się do mamy czy koleżanki, to nie po to, żeby Cię mama wyleczyła, tylko żeby to obgadać, poradzić się, podzielić się swoim problemem.
 
Nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz. To może być wszystko i nie do nas należy diagnoza. Ciąża to nie jest skoro beta wyszła negatywna. 13 dni spoznienia miesiączki, to jest najwyższy czas aby umówić się do lekarza.
 
reklama
Czytam to forum regularnie i w wielu wątkach odpowiadasz na pytania forumowiczek, i często jesteś strasznie noe miła. Każda z nas wie, że ma się udać do lekarza jak coś się dzieje i to do lekarza należy diagnoza, nie musisz prześmiewczo odpowiadać w większości tematów, nie ma tutaj nakazu odpisywania. Nie diagnozy i wyleczenia szukamy na forum, tylko porady i wsparcia, tak jak zwracasz się do mamy czy koleżanki, to nie po to, żeby Cię mama wyleczyła, tylko żeby to obgadać, poradzić się, podzielić się swoim problemem.

Autorka na koniec swojego postu zapytała "co to może być".
Nie "czy miała któraś z Was tak samo", nie "co powinnam zrobić", tylko CO TO MOŻE BYĆ.
Ty wiesz?
Bo ja nie, więc udzieliłam najlepszej odpowiedzi na to pytanie.
I nie, nie każda z nas wie, że trzeba się udać do lekarza, mnóstwo osób najpierw szuka odpowiedzi w internecie, zamiast walić od razu do przychodni - patrz wyżej.
 
Witam. Zacznę od tego że mam dużo przezroczystego sluzu. Dziś kochałam się z mężem po stosunku zrobiło mi się ciepło a później nawet duszno nie umiałam zasnąć nawet brzuch a bardziej podbrzusze mnie bolało a po chwili miałam odruchy wymiotne acz kolwiek nie wymiotowalam.Dodam że jestem 13dni po miesiączce a staramy się o dziecko. Byłam 4dni temat robic badania hcg lecz ujemny. Wczoraj miałam ogromny ból podbrzusza duszności i chęć wymiotowania dopiero kiedy położyłam się na płasko było lepiej. Dziwnie się czułam co to może być?

Śluz i bóle podbrzusza to mogą być objawy owulacji i nie jest to na tym etapie cyklu nic dziwnego.

duszności i odruch wymiotny to bardzo niespecyficzne objawy, ale skoro pojawiają się po stosunku to może być to objaw wysiłku i/lub stresu.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry