reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co to moze byc?

Dołączył(a)
14 Grudzień 2008
Postów
14
moj synek za parę dni kończy 7 mies.od paru dni przekrzywia główkę raz w jedna raz w drugą stronę wtedy kiedy na coś patrzy,czasami odchyla też głowę do tyłu.nie wiem co to znaczy,może któraś z Was pomoże?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Myślę że to normalne że przekręca główkę, w końcu to już duży chłopak i niedługo zacznie biegać :)
 
Ja równiez myślę, że to całkowicie normalne. Zobaczysz jak później będzie machał głową...;-) Moja Maja, na przykład, uwielbia teraz potrząsać grzywką:tak:
Bez paniki;-)
 
Moj Tosiu tez niedlugo skonczy 7 miesiecy (29 grudnia) i dzisiaj bawiac sie z Nim przed lustrem zauwazylam to samo. Jak przygladajac sie nam glowke ma przekrzywiona na lewa strone w dol. A poniewaz ostatnio z upodobaniem sprezynkuje na nozkach, to tez sie przechyla na lewa strone. A zobaczylam to dopiero w lustrzanym odbiciu. Przyznam, ze mnie to zaniepokoilo bardzo.
 
Moj Tosiu tez niedlugo skonczy 7 miesiecy (29 grudnia) i dzisiaj bawiac sie z Nim przed lustrem zauwazylam to samo. Jak przygladajac sie nam glowke ma przekrzywiona na lewa strone w dol. A poniewaz ostatnio z upodobaniem sprezynkuje na nozkach, to tez sie przechyla na lewa strone. A zobaczylam to dopiero w lustrzanym odbiciu. Przyznam, ze mnie to zaniepokoilo bardzo.

A ja dla swietego spokoju bym poszla do neurologa - przez Internet NIKT nie moze Ci powiedziec czy Twoje niepokoje sa uzasadnione czy nie. Moja corka tez sie przekrzywiala, zaciskala piastki jak skonczyla 3 m-ce, nawet znajomy pediatra, doktor 2 specjalizacji mi odradzal, mowiac ze wszystko jest ok, ze tylko wydam niepotrzebnie kase, a jednak nie dawalo mi to spokoju i wyladowalysmyze wskazaniem od neurologa ostatecznie na rehabilitacji Vojta - zdiagnozowana asymietra napieciowa :-/. Zajrzyj moze na str: www.vojta.com.pl - Rozwój ruchowy i sprobuj sobie porownac jak sie rozwija Maly Tosiek. No chyba ze wczesniej bylas i neurolga czy ortopedy i stwierdzil ze jest ok, czego serdecznie Wam zycze
 
reklama
Do góry