reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co warto przeczytać i obejrzeć - czyli dobra książka i film:)

Ja zaczęłam właśnie czytać Sagę o Ludziach Lodu.Skończyłam już 1.część i jak dla mnie świetne:tak: Zostało mi9 jeszcze tylko 46 części;-)

A z filmów uwielbiam P.S.Kocham Cię.Ostatnio oglądaliśmy Kac Vegas,można się uśmiać:tak:

Aniu film nawet do pięt nie urasta książce :-) Tak więc szczerze polecam książkę "P.S. Kocham Cię"... A Sagę czytałam kilka lat temu i końca taka rewelacyjna :-)

Z ostatnio oglądanych przeze mnie filmów mogę polecić "Miłość na wybiegu" :-)
 
reklama
też dosyć podobał mi się film "Miłość na wybiegu". A z komedii romantycznych poza tym ( chyba pisałam już ostatnio Agaci zdaje się ) nawet fajne są też "Wyznania zakupoholiczki" i "Brzydka prawda".
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam kilka książek które chciałabym sprzedać, jeśli będziecie zainteresowane mogę napisać jakie tytuły mam.
 
Dziewczynki, ja też mam parę książek na sprzedaż, bo już się nie mieszczą na półkach :-( Na spokojnie spiszę tytuły, może któraś byłaby zainteresowana. Na pewno mam obie części "Pod słońcem Toskanii"...
 
reklama
Do góry