reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Co Wasze dzieci będą robić w sierpniu?

Dołączył(a)
25 Lipiec 2008
Postów
1
Rozwiązania
0
Wróciliście z urlopu, trzeba wracać do pracy. Gdzie w tym czasie będzie Wasze dziecko?
Nasze będą w Wiosce Bullerbyn. To blisko, więc będziemy mogli się z nimi zobaczyć kiedy tylko będziemy tego potrzebować. Ja zdecydowałam się na nocowanie w Wiosce, przynajmniej kilka razy. Na pewno spędzimy z mężem i z dzieciakami cały weekend w Bullerbyn, bo bardzo zależy nam na wspólnej zabawie z naszymi dziećmi i na popołudniowych warsztatach dla rodziców.
Jeszcze poczujemy, że są wakacje! :)

Marianna i Juliusz
rodzice Olka (6), Marcysi (9) i Julii (14)

Więcej informacji o Wiosce Bullerbyn znajdziecie na:
bullerbyn.pl - Aktualności bądź na:
Lato w Bullerbyn - Wydarzenia - Informator dla dzieci i rodziców
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry