reklama

co zostało z naszych pasji...

Temat na forum 'O matko, jesteś kobietą!' rozpoczęty przez annank, 7 Grudzień 2013.

1. annank

annank Zaangażowana w BB

Dwójka dzieci, dom, praca, rodzina... niewiele starcza na pasje. Z rozrzewnieniem wspominam czasy gdy sie miało tyyyle wolnego na przyjemności. A sporo tego było - wędrówki po górach (wciąż staramy się z rodziną podróżować), fotografia, spotkania ze znajomymi, tworzenie biżuterii filcowej, naszyjników sznurkowych, ekologia, muzyka. Staram sie pielęgnować to, co z tych pasji jeszcze zostało, choć tak na prawdę nie ma możliwości żeby oddać się w pełni temu, co się kocha. Dlatego bardziej doceniam chwile gdy mogę uszczknąć trochę czasu tylko dla siebie (mąż na szczęście dba o moje potrzeby i dość często przejmuje dzieciaki na swoje barki, uzupełniamy się) i lepiej ten czas wykorzystuję. Czasem potrzebuję "wyłączenia" ze świata, zabieram plecak i jadę w góry na jeden dzień. Wracam naładowana pozytywną energią, która znów starcza mi na długi czas.
    Kolejną pasję - ekologiczną realizuję w domu pisząc bloga i dzieląc się swoimi doświadczeniami z innymi Mamusiami

http://naturalniedziecko.blogspot.com/

[HR][/HR][HR][/HR]

2. Nadulina

Nadulina Fanka BB :)

Wyświetlają mi się tylko nie ułożone litery, a nie blog :(

edit: o już działa :) Super, my też jemy BLW :) Fajny blog. Pielu****esz także wielorazowo?

3. reklama
  4. annank

annank Zaangażowana w BB

Hej, cieszę się że blog się podoba, zapraszam do śledzenia wpisów. Nie, nie zdecydowałam się ma pieluchy wielorazowe, może mnie przekonasz :)

5. kaniaaaw

kaniaaaw Zaciekawiona BB

Hej, też mam problem z wyświetlaniem bloga, a chętnie poczytam. Mam wrażenie że to istna kopalnia wiedzy [​IMG]

Ostatnia edycja: 18 Wrzesień 2015
  6. annank

annank Zaangażowana w BB

hmm nie mam pojęcia dlaczego się nie otwiera :( spróbuję zmienić sygnaturę, a póki co proszę w googlach wpisać naturalniedziecko blogspot i wtedy wyskoczy, pozdrawiam :)

7. maximum

maximum Fanka BB :)

Weszłam, obejrzałam - podoba się! :) Z pewnością nieraz do niego wróce

8. Alava

Alava Zaciekawiona BB

Blog bardzo ciekawy i dużo się można dowiedzieć. A z pasji? Jak domownicy widzą, że wróciłam właśnie z biblioteki/księgarni z nową książką, wyglądam jak chmura gradowa i niosę ze sobą termos z herbatą, to znaczy, że idę oddawać się swojej pasji. Zamykam się w sypialni i nie raz się zdarza, że mąż śpi na kanapie. Ale nie dzieje się to zbyt często, dlatego mam zezwolenie na takie ekscesy ;-)

9. Bobi27

Bobi27 Zaangażowana w BB

Ja naprawdę nie mam czasu dla siebie. Mąż chodzi na angielski, chór, do pracy. Wraca późno a ja cały dzień w domu z dzieckiem. Chociaż jak wychodzę na spacer trochę się " odpicuję". Umaluję się lekko, wyprostuje włosy. Mam taka prostownicę z babyliss z ząbkami. Prostuje i rozczesuję. Umawiam się z koleżankami i razem spacerujemy. Wtedy chociaż trochę czuję się jak dawniej.

10. reklama
  11. basia_paw

basia_paw Fanka BB :)

Ja lubię piec słodkości, to mnie relaksuje, zawsze to lubiłam robić i teraz tez oddaję się tej pasji ;), poza tym lubię robić zdjęcia, ostatnio się wkręciłam w naukę języków, na angielski śmigam do speak upa, ale chcę też innych się zacząć uczyć już pewnie samodzielnei.

12. łupinka

łupinka Fanka BB :)

Fajna szkoła, dzięki niej szybko nauczyłam się mówić po angielsku, a lektorów miło wspominam do dziś :) To była moja pasja, teraz zajmuję się turystyką, a w wolnych chwilach czytam książki.

Poleć forum