reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coca-cola a nadpobudliwość?

Dołączył(a)
12 Listopad 2006
Postów
2
Witajcie. Moja 7-letnia córka ma ADHD (zespół nadpobudliwości psychoruchowej). Zauważyłam, że zawsze jak napije się coca-coli, pogarsza jej się (tzn. staje się jeszcze bardziej pobudzona). Czy to mozloiwe, że coca-cola ma na to jakis wpływ, czy to zwykły zbieg okoliczności? Gdzieś słyszałam, że nadpobudliwe dzieci nie powinny pic coca-coli, bo tam jest kofeina. Pech chciał, że moja córka uwielbia ten napój, może zreszta trochę z mojej winy, bo ja tez go lubie i może daje jej zły przyklad. Wprawdzie ona i bez coca-coli jest pobudzona, ale naprawdę, zawsze po jej wypiciu jej sie pogarsza jeszcze bardziej! Tak na logikę to kofeiny nie powinni pic tylko ludzie chorzy na serce, w końcu kofeina nie kokaina. Ale może rzeczywiście coca-cola nie jest wskazana dla ADHD-owców? Może rzeczywiście moja córka nie powinna pić coca-coli?
 
reklama
Do góry