reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś na poprawę humoru

reklama
Ja też coś mam:

Rok 1497. Płynie sobie statek piracki straszliwego kapitana 'Rudobrodego'. Nagle na horyzoncie pojawia się statek towarowy. Majtek z bocianiego gniazda woła:
- Kapitanie statek towarowy na horyzoncie!
- Dobra jest! Podajcie moją czerwoną koszulę!!!
Kapitan założył koszulę, dokonali abordażu, straszliwej rzezi i statek był ich. Płyną dalej. Nagle na horyzoncie pojawia się drugi statek towarowy. Majtek z bocianiego gniazda woła:
- Kapitanie statek towarowy na horyzoncie!
- Dobra jest! Podajcie moją czerwoną koszulą!!!
Znów założył koszulę, dokonali abordażu, straszliwej rzezi i statek był ich. Po kilku takich "akcjach", jeden z marynarzy pyta:
- Kapitanie! Dlaczego na "akcje" zawsze zakłada pan czerwoną koszulę?
- Bo jak napadamy na statek, to mogą mnie przecież ranić, a na czerwonej koszuli nie widać plam krwi. A gdy nie widać, że kapitan jest ranny, to duch załogi nie upada i wszyscy walczą jak lwy!!!
W tym momencie majtek z bocianiego gniazda woła:
- Kapitanie 12 brytyjskich statków wojennych!!!
- Dobra jest!!! Podajcie moje brązowe spodnie...
 
Znalezione na jakims blogu:

Micho: mamo, kupisz mi misia Keteny?

ja: misia Keteny?

Micho: tak, w biedronce

ja: dobrze, jak będzie to ci kupię

Micho: na pewno będzie. zawsze jest

ja: skąd wiesz?

Micho: (śpiewa z zapałem reklamę biedronki) codziennie! Miś Keteny!
 
Organizacja “KOBIETY” ma zaszczyt zaprosić na wieczorne zajęcia podyplomowe dla mężczyzn. Wstęp wolny-tylko dla mężczyzn. Kurs jest dwudniowy i obejmuje następujące zagadnienia:

DZIEŃ PIERWSZY

JAK WYKONAĆ KOSTKI LODU
Instrukcja krok po kroku wraz z prezentacją

PAPIER TOALETOWY - CZY WYRASTA NA TRZYMADEŁKACH?
Dyskusja o podstawowych różnicach między damską a męską używalnością sedesu ilustrowana przeźroczami.

RÓŻNICE POMIĘDZY KOSZEM NA PRANIE A PODŁOGĄ
Ćwiczenia praktyczne (z pomocą zdjęć i wykresów)

STATKI I SZTUĆCE: CZY LEWITUJĄ SAMODZIELNIE DO ZMYWARKI LUB ZLEWU
Debata panelowa z udziałem ekspertów od spraw lewitacji

PILOT DO TELEWIZORA
Utrata pilota- linia pomocy i grupy wsparcia

NAUKA ODNAJDYWANIA RZECZY
Otwarte forum tematyczne- strategia szukania we właściwych miejscach, tj. przewracanie domu do góry nogami w takt rytmicznego pokrzykiwania


DZIEŃ DRUGI

PUSTE KARTONY I BUTELKI: LODÓWKA CZY KOSZ?
Dyskusja w grupach i ćwiczenia praktyczne; jak usuwać butelki tak, by żona o nich nigdy się nie dowiedziała (dla dobra trwałości małżeństwa)

ZDROWIE; PRZYNOSZENIE JEJ KWIATÓW NIE JEST GROŹNE DLA ZDROWIA
Prezentacja PowerPoint; jak usatysfakcjonować tym samym bukietem żonę i kochankę (takoż dla dobra trwałości małżeństwa)

PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI PYTAJĄ O KIERUNEK, KIEDY SIĘ ZGUBIĄ
Wspomnienia tych, którzy przeżyli (oraz wspomnienia tych, którzy przeżyli straciwszy kierunek, takoż dla dobra trwałości małżeństwa)

CZY MOŻNA SIEDZIEĆ CICHO GDY ONA PROWADZI?
Gra na symulatorze; Wspomnienia tych, którzy przeżyli; ćwiczenia rehabilitacyjne, porady prawne dla ofiar kraks

DOROSŁE ŻYCIE: PODSTAWOWE RÓŻNICE POMIĘDZY TWOJA MATKĄ A TWOJĄ PARTNERKĄ
Ćwiczenia praktyczne z podziałem na role (z udziałem doświadczonych matek wraz z wykorzystaniem gumowych modeli dmuchanych)

JAK BYĆ IDEALNYM PARTNEREM W ZAKUPACH
Ćwiczenia relaksacyjne, medytacja, techniki oddechowe, ćwiczenia praktyczne przy użyciu kart kredytowych.

ZAPAMIĘTYWANIE WAŻNYCH DAT I POWIADAMIANIE W WYPADKU SPÓŹNIENIA(Prosimy o przyniesienie własnego kalendarza i telefonu komórkowego)
ćwiczenia praktyczne - jak świergolić, by się wyświergolić.

TECHNIKI PRZEŻYCIA: JAK ŻYĆ BĘDĄC CAŁY CZAS W BŁĘDZIE
Dostępni indywidualni psychoterapeuci oraz adresy psychiatrów i najbliższych domów dla wariatów jako jedynych miejsc bezpiecznych dla niedokształconych mężczyzn.

ZAJĘIA UZUPEŁNIAJĄCE:
Jak racjonalnie wykorzystać siły przerobowe naszych towarzyszek życia;
Zajęcia praktyczne z zaproszonymi gośćmi z Serbii:

Zapisy w holu Sejmu…
 
:laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2:
najbardziej podoba mi się to:
DOROSŁE ŻYCIE: PODSTAWOWE RÓŻNICE POMIĘDZY TWOJA MATKĄ A TWOJĄ PARTNERKĄ
Ćwiczenia praktyczne z podziałem na role (z udziałem doświadczonych matek wraz z wykorzystaniem gumowych modeli dmuchanych)
 
reklama
Do góry