reklama

coś na przeziębienie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2005' rozpoczęty przez edytas, 27 Listopad 2006.

1. edytas

edytas Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć wszystkim. Jestem nowa i dopiero sie ucze jak to zrobić aby móc z Wami pogadać :-). Ostatnio mój roczny synek Kacperek był przeziębiony, posłałam więc mojego męża do apteki po jakieś leki. Pani aptekarka zaproponowała abym powiesiła ząbek czosnku na szyji malucha ( trochę rozgnieciony, aby wydawał większy zapach, owinięty gazikiem i powieszony na sznureczku ). Codziennie rano zmieniałam "naszyjnik" na nowy, Kacperek śmierdział okropnie. Ale wiecie co? Po kilku dniach przeziębienie minęło jak ręką odjąć. TO NAPRAWDĘ DZIAŁA!!! Rewelacja i bez niepotrzebnego trucia lekami. Gorąco polecam wszystkim mamom.
    Acha i jeszcze jedno. Prosze powiedzcie mi jak zrobić taką "książeczkę ze zdjęciem malucha" ( wiem tylko tyle, że są one na CI

2. Kasia74

Kasia74 Pażdziernikowa Mama 2005

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witaj !!! Niepotrzebnie zakładałaś nowy wątek,mamy ich juz nadmiar.Jeżeli możesz to bardzo prosimy abyś go skasowała, na wszystkie pytania chętnie odpowiemy w wątku witam!!!.POZDRAWIAM!!!

3. reklama
  4. edytas

edytas Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jak juz pisałam jestem nowa i dopiero sie ucze obsługi "babyboom". Przepraszam za 'niepotrzebny' wątek, ale mam mały problem nie bardzo wiem jak go zlikwidowac.:no:

5. Kasia74

Kasia74 Pażdziernikowa Mama 2005

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nic nie szkodzi,mogłaś nie wiedzieć jakie mamy zwyczaje.Zaglądaj do nas częściej.O wszystkich problemach i radościach rozmawiamy na wątku witaj!!! ZAPRASZAMY

Poleć forum