reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś na włosy?

mlodamama9

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2018
Postów
17
Hej, przed ciąża brałam różne witaminki na włosy, ale teraz nie mogę, bo nie są One przeznaczone dla brzuchatych :p Macie jakieś sposoby na rzadkie włosy, ciekkie i suche? Zaczęłam pić sienie lniane, ale tez się pilnuje, bo podobno może przyspieszyć poród, wiec pije co dwa dni szklankę z jedna łyżeczka :)
 
reklama
Rozwiązanie
Podobno ta krzemionka z bambusa jest skuteczniejsza od krzemionki ze skrzypu. Ja od jakiegoś czasu biorę vitapil, powoli już coś tam widać, np. mniej włosów na grzebieniu.
No ten vitapil jest bardzo dobry, na początku myślałam w ogóle o biotynie na wypadanie, ale jak można stosować coś bardziej kompleksowego to wolę jednak tą drugą opcję, bo tam oprócz biotyny jest i krzem, żelazo, drożdże i kilkanaście innych składników, jednym słowem na bogato
Moim zdaniem najlepsze są witaminy falvit mama najlepiej przyswajalne. Tuż przed ciaza ściągnęłam doczepy włosów i miałam baaaaardzo rzadkie włosy. Biorę te witaminy regularnie nawet przed ciaza już bralam je i po ciazy tez zamierzam. A włosy w oczach robią się gęste i coraz dłuższe. Wiadomo by ograniczyć ich prostowanie czh suszenie a jak już to ochronić je przed temperatura odzywkami.
 
reklama
Podobno ta krzemionka z bambusa jest skuteczniejsza od krzemionki ze skrzypu. Ja od jakiegoś czasu biorę vitapil, powoli już coś tam widać, np. mniej włosów na grzebieniu.
No ten vitapil jest bardzo dobry, na początku myślałam w ogóle o biotynie na wypadanie, ale jak można stosować coś bardziej kompleksowego to wolę jednak tą drugą opcję, bo tam oprócz biotyny jest i krzem, żelazo, drożdże i kilkanaście innych składników, jednym słowem na bogato
 
Rozwiązanie
Do góry