reklama

coś skutecznego na rozstępy!

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez malwina1234, 10 Styczeń 2012.

1. malwina1234

malwina1234 Początkująca w BB

Kochane! Znalazłam w końcu coś skutecznego na rozstępy: Algi na cellulit i rozstępy do okładów i masażu BingoSpa. Kupiłam przez przypadek, szukając w końcu czegoś co zadziała i jestem zachwycona działaniem.
    Przede wszystkim działa i te wstrętne rozstępy znikają. Strasznie się cieszę bo wiosna nie długo i jak tu się rozebrać z rozstępami? Dodatkowo krem nie klei się jak inne a skóra po nim nie swędzi. No i zapach rewelacja.
    Można go kupić przez Internet w Sklep BingoSpa, nie trzeba latać po sklepach, dostawa do domu.
    Szkoda tylko, że jest w opakowaniach 400g, powinien być większy. Wrzucam wam fotkę żeby było łatwiej znaleźć

Załączniki:

2. netefe

netefe Fanka BB :)

A możesz powiedzieć, czy Twoje rozstępy tylko bledną, czy wypełnia się w nich szczelina i skóra staje się gładsza?

3. reklama
  4. karolina2302

karolina2302 Zaciekawiona BB

o jak cudownie ;)
    a powiedz mi czy miałaś świeże rozstępy? ja juz mam troszkę stare i nic nie pomaga :) nie ma ich dużo ale akurat wstręciuchy na piersiach się pojawiły :( wiec fajnie jak by zniknęły ;)

5. myszka2829

myszka2829 Fanka BB :)

dziewczeta to jakas cholerna reklama "cudu" na rozstepy, najzwyklejszy spam

6. Anulka16

Anulka16 Fanka BB :)

dokladnie - malwina ni z gruszki ni z pietruszki sie tutaj znalazła. I reklamuje sklepik.
    Ja z zawodu jestem kosmetyczką i jak czytam takie rewelacje to mi sie buzka smieje.

7. myszka2829

myszka2829 Fanka BB :)

malwinka a na rozstepy najlepsze i najskuteczniejsze jest, nie tyc, nie chudnac, nie zachodzic w ciaze... a 100% to nie zyc ;-)

8. MantaZG

MantaZG Fanka BB :)

jednak kobity dalej wierzą w cuda jeżeli chodzi o rozstępy:p
    ahhh.
    ja swoje zaakceptowałam, nie przeszkadzają mi jak już są blade. - to jest cud i metoda na rozstepy:p

a jak sie nie powiedzie ten sposob to pozostają różne dziwaczne zabiegi (lasery, itd) ...

nie ma się co oszukiwać:p

9. Anulka16

Anulka16 Fanka BB :)

dziewczyny facet lubi jak jego kobieta jest przede wszystkim uśmiechnięta i zadowolona a nie nasmarowana od rana do wieczotra ,,świnstwami,,, oczywiscie trzeba dbac o siebie ale rozstepy nie znikna po uzyciu tego specyfiku i moze ktos niech usunie tą reklame sklepiku.

10. reklama
  11. mała_czarna

mała_czarna Fanka BB :)

Ja na rozstępy kupiłam Perfecta Extra Slim... Wiadomo, do zera nie zredukuje żaden krem, ale trochę się zmniejszyły;-)
    I jak się posmaruje, to przez jakiś czasz czuć takie zimno w brzuch, jakby "pieczenie" delikatne...
    No nic, smaruję się dalej, licząc na cud:-D

12. Yagna

Yagna Początkująca w BB

Poleć forum