reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

coś skutecznego na rozstępy!

Dołączył(a)
11 Listopad 2011
Postów
1
Kochane! Znalazłam w końcu coś skutecznego na rozstępy: Algi na cellulit i rozstępy do okładów i masażu BingoSpa. Kupiłam przez przypadek, szukając w końcu czegoś co zadziała i jestem zachwycona działaniem.
Przede wszystkim działa i te wstrętne rozstępy znikają. Strasznie się cieszę bo wiosna nie długo i jak tu się rozebrać z rozstępami? Dodatkowo krem nie klei się jak inne a skóra po nim nie swędzi. No i zapach rewelacja.
Można go kupić przez Internet w Sklep BingoSpa, nie trzeba latać po sklepach, dostawa do domu.
Szkoda tylko, że jest w opakowaniach 400g, powinien być większy. Wrzucam wam fotkę żeby było łatwiej znaleźć
 

Załączniki

  • product_thumb.php.jpg
    product_thumb.php.jpg
    8 KB · Wyświetleń: 301
reklama
A możesz powiedzieć, czy Twoje rozstępy tylko bledną, czy wypełnia się w nich szczelina i skóra staje się gładsza?
 
o jak cudownie ;)
a powiedz mi czy miałaś świeże rozstępy? ja juz mam troszkę stare i nic nie pomaga :) nie ma ich dużo ale akurat wstręciuchy na piersiach się pojawiły :( wiec fajnie jak by zniknęły ;)
 
dokladnie - malwina ni z gruszki ni z pietruszki sie tutaj znalazła. I reklamuje sklepik.
Ja z zawodu jestem kosmetyczką i jak czytam takie rewelacje to mi sie buzka smieje.
 
dokladnie - malwina ni z gruszki ni z pietruszki sie tutaj znalazła. I reklamuje sklepik.
Ja z zawodu jestem kosmetyczką i jak czytam takie rewelacje to mi sie buzka smieje.

malwinka a na rozstepy najlepsze i najskuteczniejsze jest, nie tyc, nie chudnac, nie zachodzic w ciaze... a 100% to nie zyc ;-)
 
jednak kobity dalej wierzą w cuda jeżeli chodzi o rozstępy:p
ahhh.
ja swoje zaakceptowałam, nie przeszkadzają mi jak już są blade. - to jest cud i metoda na rozstepy:p

a jak sie nie powiedzie ten sposob to pozostają różne dziwaczne zabiegi (lasery, itd) ...

nie ma się co oszukiwać:p
 
dziewczyny facet lubi jak jego kobieta jest przede wszystkim uśmiechnięta i zadowolona a nie nasmarowana od rana do wieczotra ,,świnstwami,,, oczywiscie trzeba dbac o siebie ale rozstepy nie znikna po uzyciu tego specyfiku i moze ktos niech usunie tą reklame sklepiku.
 
Ja na rozstępy kupiłam Perfecta Extra Slim... Wiadomo, do zera nie zredukuje żaden krem, ale trochę się zmniejszyły;-)
I jak się posmaruje, to przez jakiś czasz czuć takie zimno w brzuch, jakby "pieczenie" delikatne...
No nic, smaruję się dalej, licząc na cud:-D
 
reklama
Do góry