reklama

Crafter, nowy magazyn o Minecrafcie

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez Steve, 27 Wrzesień 2015.

 1. Steve

  Steve

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Hej :)

  Jest na forum sporo mam starszych dzieci (kilkulatków, nastolatków), więc niektóre z nich na pewno kojarzą nazwę Minecraft. To gra, w którą zagrywają się w ciągu ostatnich kilku lat miliony dzieciaków na całym świecie. Zresztą nie tylko dzieciaków, bo przekrój wiekowy jest ogromny, począwszy od pięciolatków, aż po osoby po pięćdziesiątce. Krótko mówiąc: jeżeli nawet nie znacie go wy, zna go wasze dziecko. Same spytajcie. ;)

  W każdym razie: Minecraft to współczesne klocki Lego. Gra skupiona nie na przemocy, tylko na budowaniu. Bardzo pozytywna rzecz, która jak mało co rozwija wyobraźnię, uczy współpracy i logiki. Trochę żałuję, że w moim dzieciństwie go nie było, ale nadrabiam teraz. ;)

  Redakcja CD-Action (magazyn o grach) postanowiła stworzyć o Minecrafcie osobne pismo. Nazywa się Crafter i w środę (30 września) będzie dostępne w kioskach i sklepach. To pismo zaadresowane głównie do samych fanów Minecrafta, ale napisane zostało tak, by pomóc też rodzicom zrozumieć fenomen tej gry. Cena ma być niska jak na współczesny magazyn, bo 6,99 zł. Za 88 stron. Okładka wygląda tak:

  crafter_01_001_v2.jpg
   
 2. reklama

Poleć forum