reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarne kropki w kale

olineczka

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
24 Wrzesień 2007
Postów
130
Miasto
Londyn
Drogie mamy! MAm zapytanie. a mianowicie kilka dni temu moj prawie juz roczny Dawidek zaczal wymiotowac, dostal goraczki. Poszlam do lekarza, pani go zbadala i uznala ze nic mu nie jest, poza tym ze ma zaczerwienione gardlo i to moze powodowac brak apetytu i wymioty. POWiedziala aby zwalczac goraczke i jak po 5 dniach nie minie zeby do niej wrocic. przez ten czas DAwidek pil tylko mleko poniewaz kazdy inny plyn lub posilek od razu zwracal. w tym czasie nie mial biegunki a w ogole nie robil kupki, gdzie normalnie robi ja codziennie.W nocy budzil sie z strasznym placzem i musialam z nim spac na rekach bo nie bylo mowwy o polozeniu do lozeczka. po 3 dniach goraczka minela, wymioty ustaly. Ale teraz robi za to bardzo rzadka kupe i zauwazylam ze cala jest w czarnych kropkach:no: czy wiecie moze co to moze byc? przez 3 dni nie jadl nic innego niz mleko wiec nie moga to byl resztki pokarmu. ok tygodnia przed zachorowaniem mial w kale ciemne nitki, ale wyczytalam gdzies ze to moze by od banana a w tym czasie mu dawalam, odstawilam banana i nitki znikly. za to teraz te czarne kropki, zaczynam sie martwic. CZy miala ktoras z Was taki przypadek, albo cos slyszala? probowalam znalezc jakas odpowiedz w internecie ale bez skutku. Prosze o pomoc!! z gory dziekuje!!!
 
reklama
Te nitki to być może krwe w kale, u nas pojawiły się przy alergii. Ale syn nie miał takich objawów, które opisujesz. Radziłabym szubko odwiedzić pediatrę, może zleci badanie kału.
 
hej hej przede wszytskim nie panikuj jesli on sie juz lepiej czuje to znaczy ze nie jest zle na pewno powinnas isc do lekarza bo bez tego sie raczje nie obejdzie ale moze najpierw sprobuj w sicei wiem ze nie znalazlas niczego ale na smyku jest pani doktor ktora szybko odpowiada Smyk
moze ona cos ci wyjasni zanim pojdziesz do lekarza na pewno warto zamiast sie zamartwaic ale mam nadzieje ze wszytsko bedzie dobrze!!!
 
Wlasnie o to chodzi, ze bylam u lekarza, pani doktor stwierdzila ze DAwidek ma zaczerwienione gardlo i stad wymioty. Jedynie co poradzila to zwalczac goraczke. Dla mnie to troszke nie logiczne albo za malo wiem. poza tym wczoraj na dodatek dostal wysypki na brzuszku, ktora dzisiaj juz znikla, zastanawiam sie czy to jakis wirus, czy alergia.
 
a czy to nie trzydniówka?
tylko te wymioty chyba cos nie bardzo:dry:
a z tym kałem to nie wiem, ale może to przez to, że tyle czasu nie robił:sorry2: rzadkie może być po mleku
jak dzisiaj? lepiej?
daj znać czy byłać u lekarza i co ci powiedziała
 
czytalam na temat trzydniowki i w sumie objawy by sie zgadzaly, ale nie wymioty, poza tym byl bardzo placzacy i widac bylo ze cos go boli. WCzoraj juz zjadl normalny obiadek z apetytem, czekam na dzisiejsza kupke zeby zobaczyc czy sa jakies zmiany. Moj chlopak wczoraj rozmawial z lekarzem i powiedzial ze to moglb byc przejsciowy wirus, i ze poporstu tzreba to przeczekac. Mysle, ze jeszcze z dwa dni poobserwuje jego zachowanie i kupke i wybiore sie do lekarza, ale chyba tym razem poszukam prywatnego pediatry polskiego, ktory zrobi mu badania.
 
Do góry