reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czekając na II kreski

Dżasta1111

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Październik 2018
Postów
14 408
Witam serdecznie jestem tu nowa. Wraz z mężem staramy się o dziecko krótko, bo dopiero drugi cykl. Wczoraj w nocy obudził mnie ból podbrzusza, jak na @. Poszłam do łazienki, ale tak jak myślałam to nie okres, ponieważ do przypuszczalnej miesiączki jest jeszcze około tydzień i podobnie - około tydzień temu miałam dni płodne (kiedy miałam owu to nie wiem, ponieważ rozpoznalam tylko śluz plodny). Te dziwne bóle były krótkotrwałe max 15 min, na jakis czas ustepowaly i znowu powracaly. Trwały tylko jeden dzien. Oczywiście naczytalam się o implantacji, ale chciałbym wiedzieć, czy któraś z Was coś takiego miała?
 
reklama
Hm, implantacja to chyba bardziej takie kłucie w jajnikach. Ja tak przynajmniej miałam. Oczywiście, kilka dni przed terminem miesiączki też mnie brzuch pobolewał jak zwykle. No ale, u każdego może wyglądać to inaczej :)
 
Ja miałam kilka dni przed zrobieniem testu i przed terminem okresu kłucie w jajniku z którego była owulacja. :)
 
Ja tez miałam klucia jajnika wieczorem i tez myślę że to była implantacja bo dwa dni później test pokazał dwie kreseczki [emoji5]
 
Cześć dziewczyny. Otrzymałam wyniki bety, wizytę mam w poniedziałek. Jesteście w stanie mi powiedzieć co oznacza wynik 13.94 u/l? :) Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź :)
 
Cześć dziewczyny. Otrzymałam wyniki bety, wizytę mam w poniedziałek. Jesteście w stanie mi powiedzieć co oznacza wynik 13.94 u/l? :) Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź :)
Myślę, że to jakiś 3/4 tydzień. Gratulacje! :) Z usg bym się jeszcze wstrzymała, żeby beta była chociaż około 4000. Troszkę szybko na usg ;)
 
A ja miałam okropny ból brzucha. Takie silne ściskanie. Trwalo z godzine. Jakby skurcze. Nigdy więcej nie miałam takiego bólu. Następnego dnia beta wyniosła 8
 
Dziewczynki, pomóżcie mi bo wariuje :( robiłam bete w piątek(16.11) i wynik był 13.94, natomiast dzisiejszy (19.11) wynik jest 22.24 u/l. Czy mam się czym martwić? Ręce mi opadają bo boję się, że jest coś nie tak...
 
reklama
Do góry