reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Bo oni Nas tak wspieraja, zeby nam nie bylo smutno ;) moj to i tak kawał chlopa 115 kg zywej wagi na 180 cm. Zawsze mi wypomina ze to ,,dzieki mnie" bo przez prawie 7 lat naszego zwiazku przytyl 30 kg ;)

m3sx9jcg8o411yy9.png
mój 105 przy wzroście 175 :) to na to samo wychodzi:) jak u twojego :) mi mój nie wypomina bo wie że sam jest łakomczuchem :) u nas 3 latka 13 września minęło, ale jak go poznałam to ważył 20 kg mniej, bo się odchudzał żeby wyhaczyć sobie żonkę , a jak już wyhaczył - mnie :) to żeby mi go nie brakowało to z powrotem nadrobił hhehh:p
 
reklama
mój 105 przy wzroście 175 :) to na to samo wychodzi:) jak u twojego :) mi mój nie wypomina bo wie że sam jest łakomczuchem :) u nas 3 latka 13 września minęło, ale jak go poznałam to ważył 20 kg mniej, bo się odchudzał żeby wyhaczyć sobie żonkę , a jak już wyhaczył - mnie :) to żeby mi go nie brakowało to z powrotem nadrobił hhehh:p
Haha skąd ja to znam ;) czy Twoj sie odgraża ze przy dziecku i tak schudnie ? Bo moj juz nie widzi sensu w odchudzaniu do czerwca bo ze mna sie nie da ;) a pozniej i tak zrzuci i tak zrzuci - juz to widzę ;)
Jak mi brzuch urosnie to sie nie bedziemy mogli normalnie objac bo dwa brzuchy beda miedzy nami[emoji23]

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
Ogladalismy dzis z mezem film i tam byla scena z usg [emoji7] poplakalam sie oczywiscie bo tak dawno nie widzialam mojego Maluszka. Maz oczywiscie wypytywal czy u nas tez tak bedzie i czy bedzie serduszko i czy zobaczy nasze dziecko ;)
W ogole mam jakis placzliwy dzien. W pracy sie poplakalam bo przeczytalam ze w 11 tygodniu dziecko ma juz struny glosowe i moze sobie poplakiwac... i poplakalam sie bo Ono moze plakac a ja nie chce zeby plakalo bo nie ma powodu :( wiem glupia jestem [emoji12]

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
Hej dziewczyny

Odezwalam sie po chyba prawie miesoecznej przerwie bo dwie z was do mnie zagadaly :) bardzo dziekuje za pamiec :)

U mnie wszystko dobrze. Bylam tylko na usg genetycznym ponad tydzien temu i wyszlo ok. Badan i wyliczen nie robilam aby sie nie denerwowac :)

Pobolewa mnie brzuch nadal. szczegolnie jak pochodze i sie pokrece to mnie boli. Nawet nie duzo. Boli mnie pochwa. Nie wiem czy to normalne. Leze teraz. Maz wysyla mnie do lekarza.

Poza tym to nie mam czasu aby byc na bierzaco z forum. Chodze do pracy, mam dwulatka z nadmiarem energii wymagajacego uwagi i najchetniej chodzilabym spac po 20.. A synek jeszcze urzeduje.



p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)

Fajnie ze sie odezwalas.Wroniasta np przepadła bez wieści.
 
Haha skąd ja to znam ;) czy Twoj sie odgraża ze przy dziecku i tak schudnie ? Bo moj juz nie widzi sensu w odchudzaniu do czerwca bo ze mna sie nie da ;) a pozniej i tak zrzuci i tak zrzuci - juz to widzę ;)
Jak mi brzuch urosnie to sie nie bedziemy mogli normalnie objac bo dwa brzuchy beda miedzy nami[emoji23]

m3sx9jcg8o411yy9.png
Mój to akurat to nie myśli o odchudzaniu , ale jak na chwilkę nachodzą go refleksje żeby moze zrzucić to zaraz sobie wmawia że ma taką pracę że nie da się jeść regularnie itp itd i że jak w delegacjach to ze nie ma kiedy ćwiczyć (ale poza delegacjami już zapomina ze jest czas :) ) to jak się odchudzał jak był beze mnie przecież tryb życia ten sam :) a ja ??/ to już na plusie z wagą, mój aktywny tryb życia zamienił się na zero aktywny, i jak zaczełam jeść regularnie to mi poszło ostro z wagą do góry , no nie wiem co to będzie...
 
Mój to akurat to nie myśli o odchudzaniu , ale jak na chwilkę nachodzą go refleksje żeby moze zrzucić to zaraz sobie wmawia że ma taką pracę że nie da się jeść regularnie itp itd i że jak w delegacjach to ze nie ma kiedy ćwiczyć (ale poza delegacjami już zapomina ze jest czas :) ) to jak się odchudzał jak był beze mnie przecież tryb życia ten sam :) a ja ??/ to już na plusie z wagą, mój aktywny tryb życia zamienił się na zero aktywny, i jak zaczełam jeść regularnie to mi poszło ostro z wagą do góry , no nie wiem co to będzie...
Mój dwa razy do roku chudnie i tyje 35kg w około 2 miesięce... ciągły efekt jojo przez głupotę bo nie puszcza diety powoli tylko takie bum i nagle znów je wszystko... ręce opadają

w57vyx8dubspq12k.png
 
Mój dwa razy do roku chudnie i tyje 35kg w około 2 miesięce... ciągły efekt jojo przez głupotę bo nie puszcza diety powoli tylko takie bum i nagle znów je wszystko... ręce opadają

w57vyx8dubspq12k.png
Moze pomyślcie o dietetyku? Jak chudnie 35kg w 2 mc to strasznie wyniszcza organizm... Dieta powinna byc zdrowym odzywianiem a nie glodowka... Problemem u niego nie jest zle wyjscie z diety tylko samo myslenie o diecie i sposob odchudzania sie... Zeby zrzucil zdrowo i racjonalnie 35kg potrzeba okolo 2 lat...

Wy sie martwicie ze faceci z Wami tyja a moj zawsze szczuplejszy ode mnie... Nawet jak schudlam to i tak mial 5kg mniej skubany a odzywia sie tak ze powinien byc paczkiem w masle [emoji14]

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Mój dwa razy do roku chudnie i tyje 35kg w około 2 miesięce... ciągły efekt jojo przez głupotę bo nie puszcza diety powoli tylko takie bum i nagle znów je wszystko... ręce opadają

w57vyx8dubspq12k.png
no to szkoda, za szybkie tempo, ja jak się odchudzałam to w rok zgubiłam 15 kg. Jadłam w sumie to co chciałam ale w graniacach rozsądku, tylko na siłowni 4-5 dni w tygodniu i utrzymywałam (w sumie dwa lata), aż do teraz, bo teraz to jakoś nie mogę , ach... :)
 
reklama
Pisalyscie o tym FAS szczerze nie miałam pojęcia co to jest. Ale poczytałem trochę i już wiem. Moja mama piła ze mną w ciąży. Z tego co wiem od starszej siostry, mało nie piła. Szukałam u siebie jakiś skutków tego że mama piła ze mną w ciąży. Na pewno to że ważyłam za ledwie 2700. Jeśli chodzi o mój wygląd to na Szczęście chyba normalnie wyglądam. A co do nauki itd to zawsze miałam problem z nauką. Powiem wam że nigdy nie myślałam że to może być przez bezmyślność mojej mamy... Przez jej nałóg...

Napisane na ZTE Blade A452 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry