reklama

Czerwcowe mamy 2017

Temat na forum 'Czerwcowe mamy 2017' rozpoczęty przez Kum, 27 Wrzesień 2016.

1. Kum

Kum Fanka BB :)

Przyszłe mamy z terminem na czerwiec :) czy juz jakieś są?

2. pegas

pegas Zaangażowana w BB

Są. Dzień Dobry

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom

3. reklama
  4. nimitii

nimitii Fanka BB :)

Jejuu jak ja bym chciała tu do was dołączyć! Ale test mogę dopiero za tydzień zrobić :(

5. Kum

Witajcie :D
    pegas na kiedy termin? pierwsze dziecko czy kolejne?
    nimitii trzymam kciuki. czekanie jest najgorsze!!
    ze względu an moja historie z cieszeniem sie staram sie czekac. ale ciągle o tym myslę

Ja mam wyliczony termin na 3czerwca. ciąża czwarta ale dziecko mam póki co jedno.
    trzeba czekać na rozwój sytuacji

6. nimitii

nimitii Fanka BB :)

Kum i ja za ciebie również trzymam kciuki! niestety tak jak i ty wiem co to znaczy stracić ciążę:( ja mam taką cichą nadzieję że w dniu kiedy miałam łyżeczkowanie czyli 12.10 zobaczę upragnione II kreski i będzie to taki dar od losu.

7. majka_km6

majka_km6 Fanka BB :)

Melduje się i ja! Nie byłam jeszcze u lekarza i tak na prawdę dopóki nie zobaczę serduszka też siedzę jak na szpilkach. Ciężki okres ale trzeba byc dobrej myśli ;)

8. Kum

Majka masz taki sam wiek ciąży jak ja.
    Ja staram się nie ekscytować. do lekarza idę za jakieś 3 tyg. trzeba wysiedzieć, wyczekać. chcę być dobrej myśli ale wiadomo. w pierwszej ciąży miałam serduszko.. dwa tygodnie później stanęło. także ja się zacznę cieszyć po usg w 13tc. ale trzeba być dobrej myśli. a piszę tu bo idzie zwariować :)

9. pegas

pegas Zaangażowana w BB

No hej dziewczyny u mnie pewnie jak u Was 3 tydzień. Wizytę mam 8go października. To będzie drugie dziecko, mam już prawie 3 letnia córeczkę. Jestem dobrej myśli że wszystko będzie dobrze. Tak samo mam nadzieję u Was!

Póki co czuję się tak samo jak w poprzedniej ciąży, zmęczenie, napady sennosci, wieczorem mdłości, brak apetytu.
    Mam napady przerażenia - jak to wszystko będzie. Ale cieszę się, bo staraliśmy się o tą ciążę i to przemyślana decyzją.
    Chociaż uważam że w dzisiejszych czasach pod względem finansowym decydowanie się na drugie dziecko to pewien rodzaj szaleństwa

10. reklama
  11. pegas

pegas Zaangażowana w BB

Kum termin mam taki sam, ale myślę że gin to jeszcze zweryfikuje.

12. *Vanilia*

*Vanilia* Fanka BB :)

Jestem i ja:-D Witam koleżanki czerwcóweczki

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Poleć forum