reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Majka masz taki sam wiek ciąży jak ja.
Ja staram się nie ekscytować. do lekarza idę za jakieś 3 tyg. trzeba wysiedzieć, wyczekać. chcę być dobrej myśli ale wiadomo. w pierwszej ciąży miałam serduszko.. dwa tygodnie później stanęło. także ja się zacznę cieszyć po usg w 13tc. ale trzeba być dobrej myśli. a piszę tu bo idzie zwariować :)
O to super! Ja mam wizytę 11 października a jutro lecę na bete tak na wszelki. Trzeba być dobrej myśli. Przykre co Cię spotkało, mam nadzieję że właśnie teraz los Ci wynagrodzi.
No hej dziewczyny [emoji4] u mnie pewnie jak u Was 3 tydzień. Wizytę mam 8go października. To będzie drugie dziecko, mam już prawie 3 letnia córeczkę. Jestem dobrej myśli że wszystko będzie dobrze. Tak samo mam nadzieję u Was!

Póki co czuję się tak samo jak w poprzedniej ciąży, zmęczenie, napady sennosci, wieczorem mdłości, brak apetytu.
Mam napady przerażenia - jak to wszystko będzie. Ale cieszę się, bo staraliśmy się o tą ciążę i to przemyślana decyzją.
Chociaż uważam że w dzisiejszych czasach pod względem finansowym decydowanie się na drugie dziecko to pewien rodzaj szaleństwa [emoji6]

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
My staraliśmy się 9mc i mamy nadzieję na trzecie dziecko! Ale jesteśmy szaleni... :D
Jestem i ja:-D Witam koleżanki czerwcóweczki

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj! Czekamy na resztę ;)
 
Witajcie dziewczyny!!
Ja mam termin na 3 czerwca ale ciąża jest młodsza ok 5dni oraz pewnie przenoszę :) nie wiem jeszcze do którego lekarza pójdę i kiedy.. mam wątpliwości..

Ja jestem dobrej mysli, mam dobre przeczucia choć się boje że sie zawiodę.
Macie objawy już jakies? u mnie ból cycków, pobolewania podbrzusza i juz mam wzdęcie ciążowe :) chyba zaczynają się mdłości, ale zazwyczaj miałam od 6-7tc więc jeszcze chwile.
 
Hej dziewczyny! Mam termin na 6 czerwca :) Jest to moja pierwsza i bardzo wyczekiwana ciąża więc jestem bardzo szczęśliwa. Oby wszystko poszło dobrze!
 
I ja dołączam termin na 4 czerwca u mnie to 4 ciąża a w domu jeden synek 18 miesięcy tak więc potrzebne mocne trzymanie kciukow :) zresztą jak za każdą z nas :)
 
Witam, chcialabym dołączyć :)
Mam już synka z maja 2015. Na razie raduje sie z dystansem, uwierze jak zobacze serduszko. Z moich wyliczen wychodzi termin na 6.06.2017
 
reklama
Hej...niesmialo witam sie i ja...na razie blade testy...ale jednak sa...
Jestem mama majowa 2013... Tez jeszcze sie nie ciesze bo w listopadzie nie wyszlo...tylko kto mi da tyle cierpliwosci.... Termin wychodzi na 08.06.
 
Do góry