reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

1511179464-e504372c6d797177-aaaaaa.jpeg


Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
Cudnie [emoji7] mam nadzieję że usłyszę te same wieści w czwartek.
Usciski dla Was!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Na pocieszenie jestem właśnie po wizycie i również byłam bardzo zmartwiona, bo za bardzo nie mam objawów. Z dzidziusiem wszytko w porządku[emoji4] rośnie, rusza się, serduszko bije [emoji4]Pan dr zabronił się stresować i cieszyć się każdym kolejnym dniem [emoji4] właśnie stuknął nam 12 tydzień.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje! :-D
 
a w którym tygodniu jesteś? pod koniec pierwszego trymestru dużo objawów ustępuje. u mnie cycki też już się zrobiły " normalne" tylko zostały większe, a z maluszkiem jest wszytko OK
U mnie dopiero 8t6dc.jestem mega zestresowana bo już straciłam jedną ciąże właśnie w 8tc.super że u Was wszystko dobrze.
Co do płci dziecka to jest mi wszystko jedno.zdrowie najważniejsze
 
Ja jestem wierząca, braliśmy ż mężem ślub kościelny podczas którego przysiegalismy, że dziecko wychowywać będziemy w wierze Kościoła.
Jako rodzice podejmujemy decyzję za dzieci, kierując się ich dobrem. Jeśli rodzic uważa, że tak jest dobrze - to chrzci.
Jeśli w przyszłości dziecko będzie niewierzące to ten sakrament nie będzie miał dla niego znaczenia, a z Kościoła jako wolny człowiek również może się wypisać. Takie jest moje zdanie:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Bardzo dobrze to napisałaś. Jeśli ktoś jest faktycznie wierzący to chrzci i chce w tej wierzę wychować swoje dziecko. Ten kto mówi, że dziecko samo powinno zdecydować to nie jest do końca wierzący.
 
Dziękuję Wam za miłe słowa [emoji8]ja chciałam chłopca ale po pewnych komplikacjach które miałam na początku teraz już naprawdę jest mi wszystko jedno [emoji4]jednak nadzieja jest że dokładnie za tydzień (USG genetyczne)uslysze jaka będzie prawdopodobnie płeć [emoji39]

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam po weekendzie ! trochę poczytałam ale i tak nie ogarniam ile tego naskrobalyscie. dziś wreszcie wolne i musiałam się wreszcie wziąć za sprzątanie bo syf w domu nieziemski. od rana bylam w przychodni sprawdzić ciśnienie bo przy ostatnim badaniu miałam za wysokie , ale wszystko ok, książkowo wręcz 120/70. od razu sprawdziłam wyniki badan , też wszystko ok. teraz czekamy niecierpliwie na usg 4 grudnia :). co do przesądów to moja starsza córka urodziła się z ptoza lewego oka i babcię stwierdzimy że pewnie w ciąży przez dziurkę od klucza patrzyłam [emoji23][emoji23] sama nie jestem zbyt przesadna , chociaż mam czasem swoje jazdy . co do przekluwania uszu to jestem absolutnie przeciw u takich małych dziewczynek. i wcale mi się to nie podoba. ale to każdego prywatną sprawa. moje dziewczyny nie mialy dziurek. starsza dopiero ok 14 roku życia sobie zrobiła. a co do płci kolejnego dzidziolka to marzę o chłopcu. mam już 2 dziewuchy. i takie mam przeczucie że to chłopiec. No i zakupiłam na ebuyu rękawiczki niedrapki i kosz Mojżesza. kosz jadę odebrać w sobotę. a no i objawy też jakby mniejsze. nie jestem już taka senna i zmęczona ale za to czuje rosnącą macice .każde scuegienko i wiazadelko. miłego dzionka (ale się rozpisalam ) :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry