reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Właśnie mnie wkurza takie gadanie ze musi być parka. Moja babcia raz walnela z tekstem do mojego taty: no nie doczekałes się syna to chociaż wnuka się doczekałes. Tata tak się wkurzył bo ona zawsze chciał mieć córki no i ma dwie ;) ja zawsze powtarzam ze mi jest obojętnie chłopiec czy dziewczynka bo nie ważne od płci będę kochać tak samo dla mnie ważne żeby zdrowe było

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1511179464-e504372c6d797177-aaaaaa.jpeg


Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczny ja tam dostrzegam chłopca...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja usłyszałam kiedyś że " dopiero jak jest syn i córka to jest pełna rodzina" jak jest po 2ce czy 3ce dzieci tej samej płci to nie...
A durne ludzie powtarzają takie głupoty...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
największą bzdurę w tym temacie to usłyszałam, jak ktoś powiedział do mojej mamy, ze nie jest prawdziwą babcią, bo wnuczki nie ma... normalnie ręce i cycki mi opadły. nie mam pojęcia skąd to ludzie wymyślają...
 
największą bzdurę w tym temacie to usłyszałam, jak ktoś powiedział do mojej mamy, ze nie jest prawdziwą babcią, bo wnuczki nie ma... normalnie ręce i cycki mi opadły. nie mam pojęcia skąd to ludzie wymyślają...
No durne ludzie durne rzeczy powtarzają...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
największą bzdurę w tym temacie to usłyszałam, jak ktoś powiedział do mojej mamy, ze nie jest prawdziwą babcią, bo wnuczki nie ma... normalnie ręce i cycki mi opadły. nie mam pojęcia skąd to ludzie wymyślają...
O właśnie też to słyszałam ! Pierwszy raz to usłyszałam jak się dowiedziałam ze urodzi się synek.. nie wiek kto takie durnoty wymysla

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :D
Nadrobiłam chyba wszystko, łatwo nie było ;)
Ja osobiście jestem przeciwnikiem przekłuwania uszu małym dziewczynkom, a już niemowlakom to dla mnie abstrakcja. Ani to nie dodaje uroku tej łysej główce ;) a przede wszystkim jest mega niebezpieczne, bo kolczyk może się w każdym momencie odpiac, a dziecko wiadomo, od razu do buzi i nieszczęście gotowe. Kwestia bólu to druga sprawa, moje dzieciaki są klute przy okazji szczepień i zupełnie im to wystarczy.

Co do becikowego to faktycznie ograniczeniem jest maksymalny dochód 1922zl na członka rodziny. Nie należało mi się przy żadnym z dzieci. Teraz pewnie też nie dostanę, chociaż kto wie, to jeszcze pół roku :)

Ja też nie wierzę w zabobony, strasznie średniowieczne podejście. Kwestia wieszania firanek ma uzasadnienie medyczne, wiec to zupełnie coś innego.

Dzisiaj mam usg genetyczne także poproszę o kciuki. Niby 3 ciąża a stres ten sam ;)
 
Cześć dziewczyny :D
Nadrobiłam chyba wszystko, łatwo nie było ;)
Ja osobiście jestem przeciwnikiem przekłuwania uszu małym dziewczynkom, a już niemowlakom to dla mnie abstrakcja. Ani to nie dodaje uroku tej łysej główce ;) a przede wszystkim jest mega niebezpieczne, bo kolczyk może się w każdym momencie odpiac, a dziecko wiadomo, od razu do buzi i nieszczęście gotowe. Kwestia bólu to druga sprawa, moje dzieciaki są klute przy okazji szczepień i zupełnie im to wystarczy.

Co do becikowego to faktycznie ograniczeniem jest maksymalny dochód 1922zl na członka rodziny. Nie należało mi się przy żadnym z dzieci. Teraz pewnie też nie dostanę, chociaż kto wie, to jeszcze pół roku :)

Ja też nie wierzę w zabobony, strasznie średniowieczne podejście. Kwestia wieszania firanek ma uzasadnienie medyczne, wiec to zupełnie coś innego.

Dzisiaj mam usg genetyczne także poproszę o kciuki. Niby 3 ciąża a stres ten sam ;)
trzymam kciuki! ja mam 29-go, też trzecia ciąża i już się stresuję
 
reklama
Ja
ja się raczej spotykam z tym, że chce się mieć dzieci obojga płci. no bo przecież trzeba mieć "parkę", tylko nie nikt mi nie umiał wytłumaczyć dlaczego ;)
Ja mam parke ;) Ale kiedy byłam w drugiej ciąży to bardzo chciałam drugiego chłopca i byłam niemal rozczarowana kiedy okazało się, że jednak nie. Teraz nie umiem sobie wyobrazić, że nie mam córeczki ;) Plus jest taki, że przy 3 dziecku płeć właściwie nie ma znaczenia
 
Do góry