reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

reklama
Materac przyszedł. Na początku przeraziłam się i chciałam go oddawać, bo ścisnęłam go tak z brzegu i wydał mi się bardzo bardzo miękki. Jednak po położeniu na płasko i ucisku normalnie pełną dłonią na środku (tak jak nacisk pod ciężarem dziecka) jest ok. Także śmiało można zamawiać. :)
 
34mag dzięki za opinie ;) u tego samego sprzedawcy znalazłam jeszcze coś takiego:
i kurna znów mam mętlik w głowie :D ja to nie powinnam mieć wyboru, bo inaczej głupieję :D
a czy macie jakieś info kto jest producentem tych materacy? bo na stronie w sumie nie ma a z allegro mi nie odpisali :D
 
Też w pierwszej chwili miałam wrażenie że jest miękki, ale jak go położyłam w łóżeczku to wydaje mi się, że jest w sam raz. U mnie przy materacu była karteczka z opisem i nazwa producenta- gvc factory.
 
Miałam kiedyś materac z kokosem i nigdy ta strona kokosowa nie była używana. Więc tak naprawdę nie wpływała na to jaką twardość pod plecami ma dziecko. Miałam też wrażenie, że mimo grubego pokrowca te włókna kokosowe były wyczuwalne i raczej mało przyjemne do leżenia. Dlatego teraz chciałam kupić materac tylko piankowo lateksowy :)
 
reklama
Dziewczyny mam taką listę od położnej co jest potrzebne do szpitala. Może komuś się przyda.
Ja do tego jeszcze dopisałam laktator, saszetki tamtum rosa (jeśli nie zapomnę kupić), ewentualnie smoczek.
A i jeszcze ze 2 siatki jednorazowe żeby spakować jakieś brudne ciuchy do prania czy coś takiego.
received_1716246505110310.jpeg
 

Załączniki

  • received_1716246505110310.jpeg
    received_1716246505110310.jpeg
    68,5 KB · Wyświetleń: 1 831
Do góry