reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

reklama
Hej :)
2 dni temu zamówiłam z motherhood 3 rzeczy na których mi zależało :) pieluszki bambusowe właściwie za Waszą namową ;) :D
przekopałam różne strony (empik, smyk, allegro, ceneo) i najtaniej wyszło ze strony producenta ;)
Wystarczy w polu "kupon rabatowy" wpisać MAMO TO JA i wchodzi 20 % rabatu ;) rabat miał obowiązywać na rzeczy nieprzecenione, a tu miła niespodzianka bo pieluszki z obniżoną ceną też się jeszcze bardziej przeceniły ;) za otulacz wyszło 31,99, za matę pod materac 31,99 a za pieluszki 35,99 ;)
jakość zdjęcia słaba bo z mojego padłofonu ;)
 

Załączniki

  • 30727349_1793979587330841_3127478207217926144_n.jpg
    30727349_1793979587330841_3127478207217926144_n.jpg
    108,3 KB · Wyświetleń: 184
Teraz jak mam poprane pieluchy wielorazowe to mogę polecić muslinowe z Lidla! Super wyglądają nawet lepiej niż te muslinowe z babyone w 3packu. Teraz wiem że jak będę jakieś potrzebowac to ruszam na polowanie do Lidla. Bamusowe jeszcze nie kupilam ale może się skuszę na 1 sztukę.
 
Jaki materac do łóżeczka polecacie? Gryka, pianka, kokos odpada. Jakieś namiary na sprawdzony materac, który jest średniotwardy? :)
 
reklama
Przyszło zamówienie! [emoji16]
Uwaga!! Chwalę się [emoji16]

- otulacz
- białe prześcieradło
- ręcznik
- mietowy kocyk
- brakuje podusi

I w maju zamówię ze dwie pasujące pieluszki muślinowe. Oczywiście te które mi się podobają, tanie nie są [emoji29]

Zobacz załącznik 847555


Effa84 ten kocyk miętowy co kupiłaś to był bambusowy? :)
 
Do góry