reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

U nas też położna mówiła, że ruchomość przy zzo jest ograniczona, ale dlatego, że cały czas trzeba być podpiętą do tych rurek co dozują to znieczulenie.
Ja też spuchłam, byłam wczoraj trochę na dworze i w samochodzie i to dlatego, ale mi to głównie palce się serdelkowate robią, ale i stopy trochę puchną. W związku z tym zmierzyłam ciśnienie rano i jest ok, tylko tętno 100, ale u mnie to normalne w ciąży.
 
reklama
U nas też położna mówiła, że ruchomość przy zzo jest ograniczona, ale dlatego, że cały czas trzeba być podpiętą do tych rurek co dozują to znieczulenie.
Ja też spuchłam, byłam wczoraj trochę na dworze i w samochodzie i to dlatego, ale mi to głównie palce się serdelkowate robią, ale i stopy trochę puchną. W związku z tym zmierzyłam ciśnienie rano i jest ok, tylko tętno 100, ale u mnie to normalne w ciąży.
Sa poobklejane plecy i rurka wychodzibw takim mscu zeby nue przeszkadzała a zeby można bylo uzupełniać dawki wg zalecen.
Przez pierwsze kilka min nogi jsk z galarety ale potem można sie ruszac
 
Dziewczyny a propos komuni to co dajecie jako zwykli goście?
Kupujecie coś czy raczej kasę?
Ja moim siostrzenicą zamówiłam takie robione kielichy komunijne. Ale nie wiem co z prezentem.
 
U nas też położna mówiła, że ruchomość przy zzo jest ograniczona, ale dlatego, że cały czas trzeba być podpiętą do tych rurek co dozują to znieczulenie.
Ja też spuchłam, byłam wczoraj trochę na dworze i w samochodzie i to dlatego, ale mi to głównie palce się serdelkowate robią, ale i stopy trochę puchną. W związku z tym zmierzyłam ciśnienie rano i jest ok, tylko tętno 100, ale u mnie to normalne w ciąży.
To pewnie mówisz o tym o kt @DareToBe pisała że wlew jest ciągły..
Z reguły zwykle zoo polega na tym że dostajesz leki i tyle, pózniej w miarę potrzeby kolejna dawkę, gdy 1sza przestaje działać.
 
Ja chrześniakowi na komunię kupiłam laptop, za ok 800 zł (bez komentarza) :cool2: siostrzeńcowi dres adidas, bo lubi grać w piłkę i na trening mu się przyda, dla chrześniaka męża mamy tablet i też ten dres bo gra w piłkę a dla kuzynki męża nic jeszcze nie mam ale myślałam nad bonem podarunkowym do sklepu sportowego np decathlon, za myślę ok 250-300 zł...
 
Jak dla mnie to za drogie prezenty... Mój mąż jest chrzestnym i dajemy 300zl do tego pamiatka i upominek i zrobi się 400zl i tak uważam że to bardzo dużo ale to moje zdanie. Na roczek dla malucha tydzień po komunii dokładamy do większego prezentu 150zl i tyle.
 
T
To pewnie mówisz o tym o kt @DareToBe pisała że wlew jest ciągły..
Z reguły zwykle zoo polega na tym że dostajesz leki i tyle, pózniej w miarę potrzeby kolejna dawkę, gdy 1sza przestaje działać.
Tak, wlew jest ciągły i pacjentka może sobie dawkować sama, oczywiście do bezpiecznego progu. No ale przez to cały czas trzeba być przy łóżku.
 
Ja od chrzestnej dostałam rower i swojej chrześniaczce też kupiłam rower. Taki miejsko- górski, miętowy z białymi elementami [emoji4]. Ona mieszka na wsi wiec bardziej jej posłuży niż jakaś elektronika. Będzie miała jak dojeżdżać do szkoły czy koleżanek. I do tego dostanie książkę o tym co to jest Msza św. Tak super napisaną dla dzieci.

Jako gość bym kupiła jakiś srebrny obrazek z grawerem. Coś takiego:

500_500_productGfx_0d1ce6d098e059c835f5c59ff9c32491.jpg


Albo srebrny łańcuszek z medalikiem / krzyżykiem, żeby mogło dziecko na codzień nosić. Bo złota trochę szkoda [emoji6]

No i wiadomo - książkę [emoji4] Książek nigdy za wiele [emoji4]
 

Załączniki

  • 500_500_productGfx_0d1ce6d098e059c835f5c59ff9c32491.jpg
    500_500_productGfx_0d1ce6d098e059c835f5c59ff9c32491.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 830
Ostatnia edycja:
reklama
My w przyszlym tygodniu idziemy na chrzciny, mamy zamiar dać 200 zł i pamiątkę w stylu odcisk bobasa albo ramkę ba zdjęcie wiadomo kartka z życzeniami.
 
Do góry