reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

@Lil12 Mi też ciągle gorąco, a w nocy to już apogeum. Budzę się spocona jakbym spała gdzieś w tropikach😐 jak to dobrze że rodzimy raczej wiosną a nie w środku lata😉
 
reklama
Akorat w piątek mam wizytę u swojego lekarza prowadzącego. Wcześniej wyniki były ok w piątek mam równy 36 tydz ciąży jutro czwartek a wizytę mam w godzinach porannych więc poczekam jeden dzień a badania robiłam dziś
Koleżanka gdy miała białko wmoczu i nadciśnienie zrobili jej cesarke w 34 tygodniu na biegu. Wszystko oczywiście z nią i dzieckiem
 
Omg ile Wy tu napisałyście😱😱😱. Na dzień dobry, remont dalej trwa... a ja mam go serdecznie dość ;). Ogólnie nie pocę się wcale, ale jestem bardzo zła ;).
@Nerwicówka35 u Ciebie tylko 2 tyg, ale nimo wszystko jestem w szoku, że Cie do szpitala nie wzięla z tak krótką szyjką. 2 cm hehe ja tyle to miałam w dniu porodu jak się na oddział zgłaszałam , a po 17 córa na świecie byłam. A waga malutkiej bardzo ok :).
@Doriis Wy z Nerwicówka w torbach do szpitala siedzicie, a ja haha jeszcze nawet nie zaczęłam myśleć o pakowaniu.
@xkasienka mnie do ujastka nie zrazisz( bo to juz moje 3 dziecię, które się tam urodzi... oddział czysty, zadbany i opieka taka jak ma być), a do innego szpitala nie przekonasz ;). No i super, że znajomi zadowoleni i Wam tego życzę, bo komfort psychiczny i nastawienie jest równie ważne.
@Martyna Kołodziejczyk trzymam za Was kciuki :). A wielkość brzucha, rzadko świadczy o wielkości znajdujacego się tam dzidziolka ;).
@martyna4641 ja robie badania na nfz, ale zawsze mam karteczkę do wyników on- line. A może przedzwoń jutro do przychodni i zapytaj jak są takie wyniki.

Juz zapomniałam co jeszcze chciałam napisać 😂. Dobrej nocki
 
Ja urodziłam pierwsze dziecko z wagą 2950g i 58 cm właśnie w 37 tygodniu. Przy wypisie 2750g. Wszystko było ok 🙂 karmienie piersią się udało nawet po CC. Malutka piła jak smok. Szybko nadrobiła wagę, a ja szybko z wagi poporodowej spadłam. Jednak karmienie piersią to najlepsza dieta😁
A jak piersi po karmieniu? Nie wisza brzydko mówiąc?
 
Ja robię prywatnie badania sprawdziłam wyniki on line i wydrukowałam żeby nie jeździć samochodem zbyt dużo bo ostatnio to na okrągło i po schodach latam bo bezprzerwy coś. A w domu mam 3 partie schodów jutro siedzę i nigdzie się nie ruszam
Również robię prywatnie ,ale u mnie wyniki wydrukowane bez podpisu są nie ważne niestety ... Więc muszę latać osobiście odebrać.

@AS39 Piersi po karmieniu to chyba problem u każdej kobiety . Ja karmiłam 2,5 roku i niestety nie były one już takie jak przez ciąża. Ale też nie mogę narzekać. Zobaczyny jakie będą po drugiej ciąży :)


Dziewczynki od 2 nocy mam skurcze przepowiadające, ale tej nocy były silniejsze . Do tego młody wciskał się jeszcze bardziej ,więc tą noc miałam w ciapki. Dziś wizyta + ktg 🙂
Ledwo już chodzę, ale jeszcze daje radę. Myślę ze to kwestia kilku dni :)
 
Ja też miałam problem z wyproznianiem i z tego powodu bardzo bylam zadowolona z lewatywy. Nie wiem dlaczego dziewczyny są takie przeciwko niej.
Czy wy się tez tak pocicie? Ja od może dwoch tygodni okropnie się poce w nocy...

Tak, ciągle mi gorąco, szczególnie w nocy jest masakra. W domu to w ogóle chodzę tylko w staniku sportowym i krótkich spodenkach od piżamy :D
 
Również robię prywatnie ,ale u mnie wyniki wydrukowane bez podpisu są nie ważne niestety ... Więc muszę latać osobiście odebrać.

@AS39 Piersi po karmieniu to chyba problem u każdej kobiety . Ja karmiłam 2,5 roku i niestety nie były one już takie jak przez ciąża. Ale też nie mogę narzekać. Zobaczyny jakie będą po drugiej ciąży :)


Dziewczynki od 2 nocy mam skurcze przepowiadające, ale tej nocy były silniejsze . Do tego młody wciskał się jeszcze bardziej ,więc tą noc miałam w ciapki. Dziś wizyta + ktg 🙂
Ledwo już chodzę, ale jeszcze daje radę. Myślę ze to kwestia kilku dni :)
Ja wogóle nie mam skurczy. Miałam tydzień temu z dwa dni i od tamtej pory nic. Na badaniu w szpitalu, szyjka zamknięta i długa. Nic nie wskazuje by Mikołaj wybierał się na świat.
 
A jak piersi po karmieniu? Nie wisza brzydko mówiąc?
Hmmm... Karmiłam już dwoje dzieci każde około 9 miesięcy. Na pewno piersi nie są takie jak przed ciążami, ale też dramatu nie ma 🙂 Ważna jest też dobra bielizna do karmienia, dobrze podtrzymująca biust.
 
reklama
Do góry